• برنامه امتحانی روز سوم 1400/04/05
     
    جهت ورود به کلاس بر روی شماره کلاس کلیک کنید.


    8-10 11-13 14-16
    مبانی هوش محاسباتی, ( 311919), گروه 1, , فاطمه ساجدی, تعداد 12
    کلاس 101

     
    معماری کامپیوتر, ( 31167), گروه 1,, فرهنگ پدیداران مقدم, تعداد 35
    کلاس 101
    پدیده های انتقال, ( 311882), گروه 30, , رضا چاره خواه, تعداد 27
    کلاس 101

     

    ریاضی۲, ( 30955), گروه 10,, زهرا وردی, تعداد 44

    کلاس 102
    اصول هیدرومتالوژی, ( 311893), گروه 30, , فاطمه سعیدپور, تعداد 16
    کلاس 102
    جوشکاری و اتصال مواد, ( 311902), گروه 30, , زهرا جمیلی شیروان, تعداد 12
    کلاس 102

     
    ریاضی۲, ( 30955), گروه 11, , صدیقه سادات حسین نژاد, تعداد 38
    کلاس 103

     
    معماری کامپیوتر, ( 413183), گروه 1, , فرهنگ پدیداران مقدم, تعداد 10
    کلاس 101

     
    سیگنال ها و سیستم ها, ( 311234), گروه 1, , مهدی احمدی, تعداد 23
    کلاس 103

     
    ریاضی۲, ( 30955), گروه 1, , زهرا وردی, تعداد 49

    کلاس 102

     
    دینامیک ماشین, ( 311193), گروه 10, , مهدی شریف نیای دیزبنی, تعداد 32
    کلاس 103

     
    مقدمه ای بر سیالات محاسباتی, ( 111278), گروه 10, , امین نباتی, تعداد 16
    کلاس 112

     
    ریاضی۲, ( 30955), گروه 2, , آتنا قاسم آبادی, تعداد 50

    کلاس 112

     
    ترمودینامیک مهندسی شیمی ا, ( 311787), گروه 20, , مریم حسن پور, تعداد 18
    کلاس 112

     
    فرآیندهای پتروشیمی, ( 312283), گروه 20,, محدثه نظری, تعداد 13
    کلاس 201

     
    مکانیک صنعتی, ( 111235), گروه 10, , یوسف لعل بهرامپور, تعداد 9
    کلاس 201

     
    ترمودینامیک, ( 111179), گروه 25, , مریم حسن پور, تعداد 10

    کلاس 112

     
    انتقال جرم, ( 311755), گروه 25, , محدثه نظری, تعداد 15
    کلاس 202

     
    ریاضی۲, ( 30955), گروه 25, , زهره رمضانی, تعداد 50

    کلاس 202

     
    روشهای پیشگیری از خوردگی, ( 311761), گروه 25, , فاطمه غلامی راد, تعداد 23
    کلاس 201

     
    سازه های فولادی 2, ( 311814), گروه 10, , امین خزائی, تعداد 17
    کلاس 203

     
    روشهای تولید مخصوص, ( 411277), گروه 10, , حبیب الله صفری, تعداد 4
    کلاس 203

     
    برنامه ریزی فرایند, ( 411285), گروه 10, , حسن غفوریان نصرتی, تعداد 8
    کلاس 202

     
    طرح ریزی واحد های صنعتی, ( 311379), گروه 1, , ابراهیم رمضانی, تعداد 43
    کلاس 211

     
    ریاضی۲, ( 30955), گروه 14,, آتنا قاسم آبادی, تعداد 39

    کلاس 112

     
    مکانیک خاک 1, ( 311816), گروه 10,, مرتضی دیرانلو, تعداد 35

    کلاس 203

     
    الکترونیک 3, ( 311631), گروه 1, , ملیحه روح پرور, تعداد 21
    کلاس 212

     
    ریاضی۲, ( 30955), گروه 30,, مصطفی ساجدی, تعداد 28
    کلاس 211

     
    آمار مهندسی, ( 311370), گروه 1,, سارا متولی حقیقی, تعداد 25
    کلاس 211

     
     
    ریاضی۲, ( 30955), گروه 3, , سمیه گرایلو, تعداد 46

    کلاس 212

     
    سیگنال ها و سیستم ها, ( 311247), گروه 1,, مهدی احمدی, تعداد 23
    کلاس 212

     
     
    تجزیه و تحلیل تصمیم گیری, ( 311395), گروه 1, , فاطمه
    اسحاقی, تعداد 13
    کلاس 213
    اصول الکتروشیمی و خوردگی, ( 311517), گروه 10, , فاطمه غلامی راد, تعداد 2
    کلاس 201
     
    ریاضی۲, ( 30955), گروه 4, , سمیه گرایلو, تعداد 41

    کلاس 212

     
    پدیده های سطحی, ( 512295), گروه 20,, بهگام رحمانی وحید, تعداد 4
    کلاس 213

     
     
    ماشین های الکتریکی 3, ( 311406), گروه 1, , علی رضا کربلایی, تعداد 6
    کلاس 303

     
    ترمودینامیک, ( 111179), گروه 26, , پویان فیضی, تعداد 42

    کلاس 303

     
     

     

     

پیوند های مفید دسترسی سریع ارتباط با ما
آدرس دانشگاه :
خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵

تلفن تماس :
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸
دورنگار : ۳۷۲۶۶۵۳۹-۰۵۸

پست الکترونیک :
info@esfarayen.ac.ir

فضای مجازی :
university_esfarayen