سه شنبه 11 آبان 1400 ساعت 16:18 - تعداد بازدید : 1251 چاپ خبر
اخبار دانشگاه ویژه برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین
ریاست اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگویی با واحد روابط عمومی به تشریح مهمترین فعالیت ها و اقدامات هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت.
علی قربانی شیراز رئیس اداره تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی اسفراین در گفتگو با روابط عمومی مجتمع ویژه برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش مجتمع آموزش عالی اسفراین را تشریح کرد. این مقام مسئول در این گفتگو با بیان اینکه امسال به دلیل محدودیت کرونایی ویژه برنامه های دانشگاه برای دانشجویان عزیز به صورت مجازی برگزار گردید افزود:4 مسابقه ورزشی شامل طناب زنی،گلگشت،حرکات ورزشی و مهارت با توپ ویژه دانشجویان به صورت مجازی برنامه ریزی گردیده و در حال اجرا می باشد.
همچنین اداره تربیت بدنی دانشگاه به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و در جهت افزایش روحیه نشاط،شادابی و تندرستی اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان محترم و اعضاء هیات علمی نمود که  این مسابقات در سه رشته دارت، تیراندازی با کمان و فریزبی و در دو بخش آقایان و بانوان و با استقبال بسیار خوب همکاران دانشگاهی برگزار گردید. همچنین برگزاری رویداد دوچرخه سواری ویژه همکاران دانشگاه و کارگاه های آموزشی تخصصی با استفاده از اساتید رشته تربیت بدنی نیز از دیگر برنامه های هفته تربیت بدنی دانشگاه بود که 4 کارگاه کاهش و افزایش وزن،مقدمات بدنسازی،استعدادیابی در ورزش و آشنایی با TRX  در بدنسازی جهت همکارن دانشگاهی و علاقه مندان پیش بینی و برگزار گردید.
این مقام مسئول در پایان ضمن تقدیر و قدردانی از حمایتهای ریاست محترم و هیات رئیسه از حوزه تربیت بدنی اظهار داشت: در آئینی با حضور مدیران،همکاران حوزه تربیت بدنی و کارکنان و اعضا هیات علمی دانشگاه از برگزیدگان مسابقات ورزشی همکاران با اهداء لوح سپاس و هدیه تقدیر و قدردانی به عمل آمد و ان شاالله با اتمام مسابقات دانشجویان نیز تقدیر و قدردانی از برگزیدگان برنامه ریزی و اجرا خواهد گردید.

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #هفته_تربیت_بدنی #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

برگزاری مراسم بزرگداشت هفته آموزش و معرفی و تجلیل از برگزیدگان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور ریاست محترم و اعضا هیات رئیسه مراسم بزرگداشت هفته آموزش و تجلیل از برگزیدگان حوزه ی آموزش مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
اجرای برنامه درهای باز و بازدید دانش آموزان از مجتمع آموزش عالی اسفراین بازدید دانش آموزان مقاطع متوسطه اول از مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت هفته مشاغل
انتخاب مرکز مشاوره دانشجویی مجتمع آموزش عالی اسفراین به‌عنوان «مرکز مشاوره برتر کشوری» در سال 1400 در سی و سومین گردهمایی سالیانه روسای مراکز و کارشناسان و مراکز مشاوره دانشگاه های سراسر کشور، مرکز مشاوره دانشجویی مجتمع آموزش عالی اسفراین عنوان مرکز مشاوره برتر کشوری را کسب نمود
پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد مجتمع آموزش عالی اسفراین در سال تحصیلی 02-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها