یکشنبه 11 اسفند 1398 ساعت 12:24 - تعداد بازدید : 1177 چاپ خبر
اخبار دانشگاه چاپ کتاب عضو هیأت علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در انتشارات مطرح الزویر
تالیف کتاب عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در همکاری مشترک با استاد دانشگاه شیان جیائوتنگ چین
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین ، پژوهش مشترک دکتر محمد حاتمی دانشیار گروه مهندسی مکانیک مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با پرفسور Dengwei Jing استاد تمام گروه مهندسی شیمی دانشگاه شیان جیائوتنگ کشور چین به چاپ کتابی با عنوان نانوسیالات تحلیل ریاضیاتی، عددی و آزمایشگاهی:
 
NANOFLUIDS:  Mathematical, Numerical and Experimental Analysis

در انتشارات مطرح الزویر در سال 2020 منتهی شده است.
دکتر محمد حاتمی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در شرح این پژوهش به روابط عمومی دانشگاه گفت: این کتاب شامل 6 فصل و با عنوان های: معرفی نانوسیالات ، تحلیل ریاضی نانوسیالات، تحلیل عددی نانوسیالات  ، تحلیل آزمایشگاهی نانوسیالات ، نانوسیالات در محیط های مختلف و کاربردهای نانوسیالات می باشد.
معاونت آموزشی و پژوهشی مجتمع در ادامه افزود: در این کتاب کاربردهای مختلف نانوسیالات از جمله سرمایش و گرمایش، مهندسی هسته ای ، انرژی های نو و انرژی خورشیدی،کاربرد در صنایع نفت(محیط های متخلخل) ،کاربرد در محیط های مغناطیسی و ... بررسی شده است و برای پژوهشگرانی که در صنایع ذکر شده فعالیت دارند و همچنین دانشجویان تحصیلات تکمیلی کتابی ارزنده و مفید خواهد بود.
لازم به توضیح است که این کتاب که تالیف آن از سال 2018 آغاز و در سال 2020 به اتمام رسیده است حاصل پژوهش های چندین ساله دکتر محمد حاتمی و پروفسور جینگ بوده که در این کتاب به شیوه تصنیفی ارائه شده و نتایج آن گزارش و جمع بندی گردیده است.
روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین کسب این موفقیت علمی را به ایشان تبریک عرض نموده، شادکامی، سلامتی و توفیق روز افزون در تمام عرصه های زندگی را برای این همکار گرامی از خداوند منان مسئلت می نماید.

 
 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

انتصاب مدیریت امور دانشجوئی مجتمع آموزش عالی اسفراین طی حکمی از سوی ریاست محترم دانشگاه ،ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات جناب آقای علی قربانی شیراز در مدت تصدی مسئولیت مدیریت امور دانشجوئی، دکتر مهدی احمدی عضو هیات علمی گروه مهندسی برق مجتمع آموزش عالی اسفراین به سمت” مدیریت امور دانشجوئی ” مجتمع آموزش عالی اسفراین منصوب شد
پیام تبریک ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر دکتر مصطفی حیدری رئیس مجتمع آموزش عالی اسفراین با صدور پیامی فرارسیدن سوم خردادماه «روز مقاومت، ایثار و پیروزی» و سالروز حماسه‌ غرورآفرین آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.
کسب معدل ممتاز توسط دانشجوی مستعد مجتمع آموزش عالی اسفراین مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی مجتمع از کسب معدل ممتاز (20) توسط دانشجوی مستعد مجتمع آموزش عالی اسفراین خبر داد.
نماهایی زیبا از بهار طبیعت در دانشگاه تصاویری زیبا از جلوه های زیبای بهار در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها