شنبه 14 دی 1398 ساعت 16:25 - تعداد بازدید : 945 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری آئین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری در مجتمع آموزش عالی اسفراین
آئین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری و تجلیل از پژوهشگران برتر و برگزیدگان مسابقات پژوهشی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین، آئین اختتامیه  هفته پژوهش و فناوری و تقدیر از اعضا هیات علمی و فعالان عرصه پژوهش و برگزیدگان مسابقات هفته پژوهش و فناوری دانشگاه با حضور دکتر حیدری ریاست مجتمع، دکتر حاتمی  معاونت محترم آموزشی و پژوهشی، دکتر جمیلی شیروان مدیر پژوهشی دانشگاه، اعضای هیات علمی و جمعی از  اساتید و دانشجویان در سالن همایش مهرگان مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران دکتر مصطفی حیدری ریاست مجتمع در سخنانی ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته در سال جاری و برنامه های پیش و روی این مجتمع، با تقدیر از دستاوردهای خوب دانشجویان و اعضا هیات علمی در حوزه های پژوهشی به اهمیت پژوهش و فناوری در دانشگاه پرداخته و آن را یکی از ارکان توسعه کشور نامیدند.
در ادامه دکتر زهرا جمیلی مدیریت پژوهش و فناوری مجتمع در سخنانی به بیان مهمترین فعالیتها و برنامه های مجتمع در هفته پژوهش پرداخته و با اشاره به حضور مجتمع در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری و فن بازار خراسان شمالی و انتخاب اعضا هیات علمی مجتمع به عنوان پژوهشگر برتر استان در حوزه ی فنی و مهندسی و فناور برتر استان ،گزارشی از نشست ها و سمینارهای علمی،کارگاه های مهارت افزایی، مسابقات دانشجوئی در حوزه ی فنی و مهندسی و برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی مجتمع در سطح دانشگاه ارائه نمود.
وی در ادامه بررسی پرونده یکساله پژوهشی اعضا هیات علمی و انتخاب پزوهشگر برتر مجتمع و پژوهشگران شایسته تقدیر را از دیگر فعالیتهای این مدیریت در هفته پژوهش دانست.
در پایان این جلسه نیز از افراد برگزیده عرصه پژوهش شامل پژوهشگران برتر، دانشجویان برگزیده در مسابقات هفته پژوهش و عوامل اجرائی آن تقدیر گردید.

 

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

انتصاب مدیریت امور دانشجوئی مجتمع آموزش عالی اسفراین طی حکمی از سوی ریاست محترم دانشگاه ،ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات جناب آقای علی قربانی شیراز در مدت تصدی مسئولیت مدیریت امور دانشجوئی، دکتر مهدی احمدی عضو هیات علمی گروه مهندسی برق مجتمع آموزش عالی اسفراین به سمت” مدیریت امور دانشجوئی ” مجتمع آموزش عالی اسفراین منصوب شد
پیام تبریک ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر دکتر مصطفی حیدری رئیس مجتمع آموزش عالی اسفراین با صدور پیامی فرارسیدن سوم خردادماه «روز مقاومت، ایثار و پیروزی» و سالروز حماسه‌ غرورآفرین آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.
کسب معدل ممتاز توسط دانشجوی مستعد مجتمع آموزش عالی اسفراین مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی مجتمع از کسب معدل ممتاز (20) توسط دانشجوی مستعد مجتمع آموزش عالی اسفراین خبر داد.
نماهایی زیبا از بهار طبیعت در دانشگاه تصاویری زیبا از جلوه های زیبای بهار در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها