شنبه 30 آذر 1398 ساعت 12:18 - تعداد بازدید : 710 چاپ خبر
اخبار دانشگاه نشست هم اندیشی سالروز وحدت حوزه و دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار شد
نشست هم اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه با حضور امام جمعه محترم شهرستان،مدیریت و اساتید حوزه و ریاست ، مدیران و اعضا هیات علمی دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین نشست هم اندیشی اساتید و مسئولین حوزه و دانشگاه به مناسبت سالروز وحدت حوزه و دانشگاه و با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدیان امام جمعه محترم شهرستان،حجت الاسلام و المسلمین پروین ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسفراین،حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی ریاست حوزه علمیه شهرستان،اساتید و فضلا حوزه  و اعضا هیات رئیسه،مدیران و اعضا هیات علمی دانشگاه به میزبانی مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
در این نشست دکتر مصطفی حیدری،ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان حاضر در جلسه گزارش جامعی از فعالیتهای دانشگاه در سال جاری و برنامه های پیش و رو در حوزه های آموزشی و پژوهشی،فرهنگی و دانشجوئی ارائه نمود.
ایشان در ادامه  ضمن قدردانی از حمایت های امام جمعه محترم و دیگر مسئولین شهرستانی بر ضرورت وحدت و هم افزایی حوزه و دانشگاه به عنوان دو نهاد تاثیرگذار در جامعه تاکید کرد.
در ادامه برنامه نیز مدیریت حوزه علمیه شهرستان در سخنانی به بیان گزارشی از فعالیتها و اقدامات صورت گرفته توسط حوزه علمیه حضرت ولی عصر(عج) شهرستان پرداخت و افزود:
این نهاد آماده همکاری با اساتید دانشگاه در برگزاری دوره های مشترک برای دانشجویان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی می باشد.
حجت الاسلام و المسلمین محمدیان امام جمعه محترم شهرستان نیز به عنوان دیگر سخنران حاضر در این مراسم با بیان اینکه برگزاری این جلسات باعث خوشحالی دوستان و ناراحتی دشمنان این نظام و انقلاب می باشد عنوان کرد:وحدت حوزه و دانشگاه باید در عمل نمود و تجلی یابد.
ایشان در ادامه با اشاره به رسالت مهم دانشگاه و حوزه در تربیت نسل جوان ، براهمیت سنین جوانی تاکید نموده و از مسئولین حوزه و دانشگاه خواستند با برگزاری نشست ها،جلسات و دوره های آموزشی نسل جوانی انقلابی و مزین به علم و تقوا را جهت حضور در جامعه آماده نمایند.

 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

انتصاب مدیریت امور دانشجوئی مجتمع آموزش عالی اسفراین طی حکمی از سوی ریاست محترم دانشگاه ،ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات جناب آقای علی قربانی شیراز در مدت تصدی مسئولیت مدیریت امور دانشجوئی، دکتر مهدی احمدی عضو هیات علمی گروه مهندسی برق مجتمع آموزش عالی اسفراین به سمت” مدیریت امور دانشجوئی ” مجتمع آموزش عالی اسفراین منصوب شد
پیام تبریک ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر دکتر مصطفی حیدری رئیس مجتمع آموزش عالی اسفراین با صدور پیامی فرارسیدن سوم خردادماه «روز مقاومت، ایثار و پیروزی» و سالروز حماسه‌ غرورآفرین آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.
کسب معدل ممتاز توسط دانشجوی مستعد مجتمع آموزش عالی اسفراین مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی مجتمع از کسب معدل ممتاز (20) توسط دانشجوی مستعد مجتمع آموزش عالی اسفراین خبر داد.
نماهایی زیبا از بهار طبیعت در دانشگاه تصاویری زیبا از جلوه های زیبای بهار در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها