شنبه 23 آذر 1398 ساعت 9:53 - تعداد بازدید : 664 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دیدار مدیر کل استاندارد خراسان شمالی با ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین
امضا تفاهم نامه همکاری در دیدار و گفتگوی مدیر کل استاندارد خراسان شمالی با ریاست و مسئولین مجتمع آموزش عالی اسفراین
به گزارش روابط عمومي مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین، مدیر کل و مسئولین اداره کل  استاندارد خراسان شمالی با حضور در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین ضمن دیدار و گفتگو با ریاست و مدیران مجتمع و امضای تفاهم نامه همکاری مشترک ،از امکانات و بخشهای آزمایشگاهی و کارگاهی مجتمع نیز بازدید به عمل آوردند
همچنین در این دیدار به منظور برقراری ارتباط منظم و سازمان یافته و بهره گیری از توانمندی های علمی، تحقیقاتی، پژوهشی، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل استاندارد و مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منعقد شد.
دکتر مصطفی حیدری ریاست مجتمع در این دیدار ضمن خیر مقدم و خوش آمدگوئی به مدیران استاندارد استان، گزارشی از فعالیتها،دستاوردها و برنامه های آتی مجتمع بیان نموده و با اشاره به اهمیت استاندارد در زندگی امروز جامعه بشری بر همکاری بیشتر این اداره کل با نهادهای دانشگاهی در برگزاری دوره های آموزشی مشترک و تشکیل کمیته کارشناسی بین اداره کل استاندارد و مجتمع آموزش عالی اسفراین در حوزه های همکاری مشترک تاکید کرد.
فهیمه مهمان نواز مدیر کل استاندارد خراسان شمالی در این نشست خاطر نشان کرد: این تفاهم نامه در راستای اعتلای نام این سرزمین مقدس و تحقق بخشیدن به «رونق تولید» به عنوان شعار سال، منعقد شده است.
مدیرکل استاندارد خراسان شمالی ابراز امیدواری کرد: با اجرای مفاد این تفاهم نامه، گامی کوچک اما موثر در راستای مهارت آموزی و مهارت افزایی دانشجویان گرامی در جهت افزایش کیفیت تولید، اشتغال پایدار و سلامت عمومی و توسعه استاندارد سازی استان خراسان شمالی برداشته شود.
وی در خصوص بهره مند از ظرفیت دانشگاه بخصوص اعضای هیات علمی در مشارکت در تدوین استانداردهای ملی و بین المللی تاکید و اشاره نمود: اعضای هیات علمی بازوی قوی استاندارد هستند و در کیفی سازی تدوین استانداردهای ملی با رویکرد ارتقاء کیفیت تولیدات، موثر هستند.
گفتنی است آزمايشگاهها تاييد صلاحيت شده، مشاركت در تدوين استانداردهاي ملي و بين المللی،اخذ استاندارد 17025 در مجتمع آموزش عالی اسفراین،تجهیز و توسعه شبکه شاعا در دانشگاه ها، حمايت از طرحهاي مشترك تحقيقاتي و مطالعاتي، ترويج و توسعه فرهنگ استاندارد، برگزاري مشترك دوره هاي آموزشي، همايش و كارگاه در زمينه هاي استانداردسازی و ..... از اهم موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر حاضرین قرار گرفت

 
.
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

انتصاب مدیریت امور دانشجوئی مجتمع آموزش عالی اسفراین طی حکمی از سوی ریاست محترم دانشگاه ،ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات جناب آقای علی قربانی شیراز در مدت تصدی مسئولیت مدیریت امور دانشجوئی، دکتر مهدی احمدی عضو هیات علمی گروه مهندسی برق مجتمع آموزش عالی اسفراین به سمت” مدیریت امور دانشجوئی ” مجتمع آموزش عالی اسفراین منصوب شد
پیام تبریک ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر دکتر مصطفی حیدری رئیس مجتمع آموزش عالی اسفراین با صدور پیامی فرارسیدن سوم خردادماه «روز مقاومت، ایثار و پیروزی» و سالروز حماسه‌ غرورآفرین آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.
کسب معدل ممتاز توسط دانشجوی مستعد مجتمع آموزش عالی اسفراین مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی مجتمع از کسب معدل ممتاز (20) توسط دانشجوی مستعد مجتمع آموزش عالی اسفراین خبر داد.
نماهایی زیبا از بهار طبیعت در دانشگاه تصاویری زیبا از جلوه های زیبای بهار در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها