چهار شنبه 17 اردیبهشت 1399 ساعت 14:49 - تعداد بازدید : 916 چاپ خبر
اخبار دانشگاه انتخاب و معرفی اساتید برگزیده مجتمع آموزش عالی اسفراین
به مناسبت هفته آموزش و گرامیداشت روز استاد ، اعضا هیات علمی و اساتید مدعو برگزیده مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی گردیدند.
 

به مناسبت هفته آموزش و گرامیداشت روز استاد ، اعضا هیات علمی و اساتید مدعو برگزیده مجتمع آموزش عالی اسفراین در سال تحصیلی 99-1398 از سوی معاونت اموزشی و پژوهشی مجتمع معرفی گردیدند.
دکتر محمد حاتمی معاونت اموزشی و پژوهشی مجتمع در گفتگو با روابط عمومی مجتمع در این خصوص و با بیان اینکه بدون شک همه استادان مجتمع آموزش عالی اسفراین نمونه و برجسته هستند، افزود:معلمی شغل یا حرفه نیست، بلکه عشق و علاقه‌ای است که می‌توان به مخاطب ارائه داد و امیدوارم همه استادان از لحاظ علمی و اخلاقی بر آینده سازان این کشور تأثیر مثبت داشته باشند. این مقام مسئول در ادامه افزود: با بررسی های صورت گرفته از سوی مدیریت امور آموزشی و همچنین شورای آموزش دانشگاه اعضا هیات علمی و اساتید مدعو مجتمع در سال تحصیلی 99-98 انتخاب و معرفی گردیدند که بر این اساس و در میان اعضا محترم هیئت علمی در دانشکده برق، کامپیوتر و صنایع آقای دکتر فرهنگ پدیداران مقدم در دانشکده مکانیک، عمران و علوم مهندسی آقای دکتر حبیب الله صفری  در دانشکده مواد، مهندسی شیمی و ایمنی خانم دکتر محدثه نظری و در گروه دروس عمومی و پایه آقای دکتر مهدی قاسمی فرد به عنوان اعضا هیات علمی برگزیده مجتمع انتخاب گردیدند.
همچنین در میان اساتید مدعو در دانشکده برق، کامپیوتر و صنایع، سرکار خانم نسرین روشنی در دانشکده مکانیک، عمران و علوم مهندسی جناب آقای دکتر امین خزائی در دانشکده مواد، مهندسی شیمی و ایمنی سرکار خانم فاطمه غلامی راد و در گروه دروس عمومی و پایه سرکار خانم دکتر زهره رمضانی به عنوان اساتید مدعو برگزیده مجتمع انتخاب شدند.
روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین ضمن تبریک مجدد روز استاد ،کسب این عناوین را به اعضا محترم هیات علمی و اساتید محترم مدعو تبریک عرض نموده و شادکامی، سلامتی و توفیق روز افزون در تمام عرصه های زندگی را برای این عزیزان از خداوند منان مسئلت می نماید.




 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

انتصاب مدیریت امور دانشجوئی مجتمع آموزش عالی اسفراین طی حکمی از سوی ریاست محترم دانشگاه ،ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات جناب آقای علی قربانی شیراز در مدت تصدی مسئولیت مدیریت امور دانشجوئی، دکتر مهدی احمدی عضو هیات علمی گروه مهندسی برق مجتمع آموزش عالی اسفراین به سمت” مدیریت امور دانشجوئی ” مجتمع آموزش عالی اسفراین منصوب شد
پیام تبریک ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر دکتر مصطفی حیدری رئیس مجتمع آموزش عالی اسفراین با صدور پیامی فرارسیدن سوم خردادماه «روز مقاومت، ایثار و پیروزی» و سالروز حماسه‌ غرورآفرین آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.
کسب معدل ممتاز توسط دانشجوی مستعد مجتمع آموزش عالی اسفراین مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی مجتمع از کسب معدل ممتاز (20) توسط دانشجوی مستعد مجتمع آموزش عالی اسفراین خبر داد.
نماهایی زیبا از بهار طبیعت در دانشگاه تصاویری زیبا از جلوه های زیبای بهار در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها