یکشنبه 30 تیر 1398 ساعت 9:59 - تعداد بازدید : 444 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری نهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو
نهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو همزمان با 31 استان کشور در استان خراسان شمالی به میزبانی مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
نهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو همزمان با 31 استان کشور در استان خراسان شمالی به میزبانی مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
نهمین مسابقه ملی فناوری نانو در تاریخ ۲۸تیر ۹۸ در مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با ۳۱ استان کشور برگزار گردید.
مسابقه ملی فناوری نانو، بزرگترین رقابت دانشجویی در حوزه فناوری نانو است که هر ساله زیرنظر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌گردد. مرحله اول نهمین دوره از این رقابت ها در اردیبهشت‌ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار گردید و برگزیدگان آن به مرحله دوم مسابقه راه یافتند. از مجموع ۴۱۰۳ نفر شرکت‌کننده در مرحله اول مسابقه ملی فناوری نانو، ۱۷۰۳ نفر حائز شرایط شرکت در مرحله دوم مسابقه شدند.
دومین مرحله مسابقات ملی فناوری نانو نیز در روز جمعه ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰ به صورت همزمان در 31 استان کشور برگزار گردید. داوطلبان در این مرحله  به ۱۰۰ سوال تستی در مدت زمان ۱۳۰ دقیقه پاسخ دادند.
۱۰ برگزیده اول مسابقه ملی نانو علاوه بر برخورداری از جوایز مادی و معنوی، از امتیازات بنیاد ملی نخبگان برخوردار خواهند شد.
۱۰۰ نفر از برگزیدگان مسابقه نیز می‌توانند با شرکت در نانواستارت‌آپ، برنامه حمایت از ایده‌های نو، در مسیر کارآفرینی در حوزه نانو گام بردارند.
این افراد با انتخاب یک ایده فناورانه، در مسیر توسعه یک محصول نانویی گام می‌دارند و به کمک تیم خود، به سمت تشکیل یک شرکت دانش‌بنیان در حوزه نانو حرکت می‌کنند.
انجمن علمی نانو مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاری مدیریت پژوهش مجتمع در این دوره از رقابت ها همزمان با برگزاری دوره های آماده سازی دانشجویان جهت شرکت مسابقه به عنوان میزبان مسابقه ملی نانو در خراسان شمالی انتخاب گردید.
روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین ضمن تقدیر و تشکر ویژه از زحمات همکاران پرتلاش واحد پژوهش و دانشجویان انجمن علمی نانو برای تمامی این عزیزان آرزوی موفقیت دارد.


 
 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری و اعلام پژوهشگران و فن آوران برتر استانی انتخاب اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین به عنوان پژوهشگران برگزیده استانی در آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار خراسان شمالی افتتاح شد. نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار خراسان شمالی با حضور دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی علمی و پژوهشی استان افتتاح گردید.
دیدار مدیر کل استاندارد خراسان شمالی با ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین امضا تفاهم نامه همکاری در دیدار و گفتگوی مدیر کل استاندارد خراسان شمالی با ریاست و مسئولین مجتمع آموزش عالی اسفراین
گزارش تصویری بازدید قائم مقام محترم وزیر علوم از مجتمع آموزش عالی اسفراین گزارش تصویری بازدید قائم مقام محترم وزیر و رئیس مرکز هیات امنا و هیات های ممیزه از مجتمع آموزش عالی اسفراین و کلنگ زنی ساختمان آموزشی و کمک آموزشی و بهره برداری از نیروگاه خورشیدی 5 کیلو وات مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور ایشان


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها