اخبار دانشگاه سه شنبه 18 دی 1397 ساعت 14:49

تقدیر ریاست مجتمع از خیرین حوزه آموزش عالی

تقدیر ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین از زحمات مدیرکل بانک تجارت خراسان شمالی در تجهیز خوابگاه خیرساز مجتمع

ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در دیدار و گفتگو با مدیریت شعب بانک تجارت خراسان شمالی از زحمات ایشان در تجهیز خوابگاه خیر ساز مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی نمود.
در این دیدار که در محل مدیریت شعب استان خراسان شمالی صورت پذیرفت دکتر حیدری ضمن قدردانی از کمک بانک تجارت در خرید بخشی از تجهیزات خوابگاه خیرساز مجتمع آموزش عالی، به بیان گزارشی از پیشرفت این پروژه و اقدامات صورت گرفته در حوزه عمرانی پرداخت.
در ادامه این دیدار آقای یحیی لایق مدیر کل بانک تجارت خراسان شمالی با بیان اینکه کمک در حوزه آموزش عالی سرمایه گزاری در جهت کمک به رشد و توسعه ایران اسلامی است افزود:اگر ما خواهان رشد و توسعه ایران اسلامی هستیم باید در جهت ایجاد فضای تحصیلی و توسعه آموزش عالی برای نسل جوان که آینده سازان ایران اسلامی هستند قدم برداریم.
در پایان این دیدار ، با اهدا لوح سپاس از زحمات بانک تجارت در تجهیز خوابگاه خیر ساز مجتمع آموزش عالی تقدیر و قدردانی گردید.
منبع:   تعداد بازدید : 300 نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

کلمات کلیدی:  مجتمع آموزش عالی اسفراین


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵