سه شنبه 14 اسفند 1397 ساعت 9:38 - تعداد بازدید : 529 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری همایش بزرگ ازدواج ساده و پایدار
برگزاری همایش بزرگ ازدواج ساده و پایدار با حضور دکتر انوشه در مجتمع آموزش عالی اسفراین
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین ، همایش ازدواج آسان و پایدار به میزبانی مجتمع آموزش عالی اسفراین و با مشارکت دانشگاه های علوم پزشکی،آزاد اسلامی و پیام نور اسفراین در سالن همایش مهرگان مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت.
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در این همایش با بیان اینکه در جامعه امروز سطح آگاهی جوانان برای مهمترین رویداد زندگی خود که همان ازدواج است خیلی بالا نیست گفت : یکی از مهمترین اهداف برگزاری این همایش بالا بردن مهارت ها و آگاهی های شما جوانان برای این امر حسنه یعنی ازدواج است.

دکتر سید محمود انوشه دکترای روانشناسی بالینی که به عنوان مهمان ویژه در این این همایش حضور یافته بود در سخنانی با بیان اینکه نسل جوان آینده سازان این کشور هستند و ما باید در جهت افزایش اعتماد به نفس،عزت نفس،خود باوری و آشنایی نسل جوان با مهارتهای ارتباطی موثر جهت قبول مسئولیت در زندگی فردی و اجتماعی قدم برداریم افزود: ازدواج یک تعهد، مسئولیت پذیری ، امانت داری و امید دادن متقابل است.
وی با بیان اینکه کسی می تواند به ازدواج فکر کند که به بلوغ جسمی ، جنسی ، عاطفی ، عقلی و شناختی رسیده باشد افزود : بزرگترین اهانت همسران به یکدیگر مقایسه طرف مقابلشان با دیگری است.
دکتر انوشه لبخند ، ایمان ، امید و ادب را چهار عامل تاثیر گذار در زندگی فردی و اجتماعی افراد عنوان کرد و گفت : خیانت  هر انسانی به خود ترس از قضاوت دیگران است.
ایشان آسیب مهم جامعه امروزی را دانستن های نادرست عنوان کرد و به همه توصیه کرد : در زندگی طوری گام بردارید که به فکر آزار رساندن به دیگری نباشید زیرا اگر بخواهید 30 درصد به طرف مقابل ضربه بزنید باید 70 درصد خود را مورد آزار و اذیت قرار دهید.
در پایان این همایش به 55  زوج دانشجو از دانشگاه های سطح شهرستان اسفراین با اهدا کارت هدیه تقدیر و قدردانی به عمل آمد.


       


 
    

   
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

اطلاعیه جذب استاد مدعو (حق التدریس ) اطلاعیه معاونت آموزشی در خصوص جذب اساتید حق التدریس
برگزاری جلسه هم اندیشی با عنوان "بررسی ابعاد بیانیه گام دوم انقلاب" با حضور امام جمعه محترم شهرستان به همت دبیر هم اندیشی اساتید و با همکاری مدیریت فرهنگی جلسه هم اندیشی اساتید و اعضا هیات علمی دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت
برگزاری ویژه برنامه شبهای قدر در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین به همت هیات فدائیان حضرت مهدی (عج) و با همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مراسم احیا و عزاداری شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین برگزار گردید.
فعالیتهای روابط عمومی دانشگاه گوشه ای از فعالیتهای روابط عمومی دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
محل لینک 1
محل لینک 2
محل لینک 3