اخبار دانشگاه دوشنبه 13 اسفند 1397 ساعت 11:48

دیدار ریاست مجتمع با مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی

ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین با مدیر کل و مسئولان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی دیدار و گفتگو کرد

در راستای همکاریهای مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی، ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مدیر کل و مسئولین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی دیدار و گفتگو کرد.
دکتر مصطفی حیدری ریاست مجتمع در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در مجتمع آموزش عالی اسفراین و برنامه های پیش و روی این مجتمع آموزش عالی افزود: از هر گونه همکاری مشترک نهادهای علمی و تحقیقاتی با این مجتمع استقبال می کنیم و بر ضرورت همکاری و هم افزایی در جهت توسعه زیرساختهای مخابراتی و نیل به اهداف دولت الکترونیک تاکید کرد.
ایشان در ادامه با اشاره به وجود زیرساختهای لازم  و اعضا هیات علمی توانمند در زمینه های برق و کامپیوتر بر ضرورت همکاریهای مشترک در حوزه های پژوهشی تاکید کرد.
مهندس مرتضوی مدیر کل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی هم در این دیدار ضمن خیر مقدم به ریاست مجتمع با بیان اینکه یکی از مهمترین مأموریت های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات توسعه زیر ساختهای دولت الکترونیک می باشد از اعلام آمادگی این اداره کل جهت برگزاری استارت آپ ها و سمینارهای آموزشی و پژوهشی در مجتمع آموزش عالی اسفراین خبر داد.

همچنین در این نشست موضوعات مرتبط با ارتقا زیرساختهای مخابراتی و اینترنتی مجتمع آموزش عالی اسفراین ، نحوه  همکاریهای مشترک در پروژه های علمی و پژوهشی ، افزایش پهنای باند اینترنت و توسعه زیر ساختهای لازم جهت تجهیز و آماده سازی بستر استفاده از فیبر نوری در مجتمع آموزش عالی اسفراین مورد بحث و تبادل نظر حاضرین قرار گرفت.


     

         
 
     

منبع:   تعداد بازدید : 161 نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵