دوشنبه 13 اسفند 1397 ساعت 11:48 - تعداد بازدید : 305 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دیدار ریاست مجتمع با مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی
ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین با مدیر کل و مسئولان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی دیدار و گفتگو کرد
در راستای همکاریهای مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی، ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با مدیر کل و مسئولین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی دیدار و گفتگو کرد.
دکتر مصطفی حیدری ریاست مجتمع در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در مجتمع آموزش عالی اسفراین و برنامه های پیش و روی این مجتمع آموزش عالی افزود: از هر گونه همکاری مشترک نهادهای علمی و تحقیقاتی با این مجتمع استقبال می کنیم و بر ضرورت همکاری و هم افزایی در جهت توسعه زیرساختهای مخابراتی و نیل به اهداف دولت الکترونیک تاکید کرد.
ایشان در ادامه با اشاره به وجود زیرساختهای لازم  و اعضا هیات علمی توانمند در زمینه های برق و کامپیوتر بر ضرورت همکاریهای مشترک در حوزه های پژوهشی تاکید کرد.
مهندس مرتضوی مدیر کل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی هم در این دیدار ضمن خیر مقدم به ریاست مجتمع با بیان اینکه یکی از مهمترین مأموریت های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات توسعه زیر ساختهای دولت الکترونیک می باشد از اعلام آمادگی این اداره کل جهت برگزاری استارت آپ ها و سمینارهای آموزشی و پژوهشی در مجتمع آموزش عالی اسفراین خبر داد.

همچنین در این نشست موضوعات مرتبط با ارتقا زیرساختهای مخابراتی و اینترنتی مجتمع آموزش عالی اسفراین ، نحوه  همکاریهای مشترک در پروژه های علمی و پژوهشی ، افزایش پهنای باند اینترنت و توسعه زیر ساختهای لازم جهت تجهیز و آماده سازی بستر استفاده از فیبر نوری در مجتمع آموزش عالی اسفراین مورد بحث و تبادل نظر حاضرین قرار گرفت.


     

         
 
     
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

اطلاعیه جذب استاد مدعو (حق التدریس ) اطلاعیه معاونت آموزشی در خصوص جذب اساتید حق التدریس
برگزاری جلسه هم اندیشی با عنوان "بررسی ابعاد بیانیه گام دوم انقلاب" با حضور امام جمعه محترم شهرستان به همت دبیر هم اندیشی اساتید و با همکاری مدیریت فرهنگی جلسه هم اندیشی اساتید و اعضا هیات علمی دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت
برگزاری ویژه برنامه شبهای قدر در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین به همت هیات فدائیان حضرت مهدی (عج) و با همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مراسم احیا و عزاداری شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین برگزار گردید.
فعالیتهای روابط عمومی دانشگاه گوشه ای از فعالیتهای روابط عمومی دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
محل لینک 1
محل لینک 2
محل لینک 3