یکشنبه 19 خرداد 1398 ساعت 10:24 - تعداد بازدید : 1124 چاپ خبر
اطلاعیه های آموزشی اطلاعیه واحد آموزش در خصوص امتحانات
دستور العمل برگزاری امتحانات

 


قابل توجه اعضا محترم هیات علمی و اساتید مدعو:
احتراما دستور العمل برگزاری امتحانات که در جلسه شورای آموزشی دانشگاه به تصویب رسیده است؛ به شرح زیر جهت اجرا ارسال می گردد:
 
الف) حضور مدرس هر درس به عنوان مراقب اصلی همراه با سوالات تکثیر شده در جلسه امتحان الزامی است. چنانچه استاد نتواند در جلسه امتحان حاضر شود، موظف است به صورت مکتوب فردی را که مورد تایید ایشان باشد به مسئول امتحانات معرفی نماید.
ب) حضور مدرس (هیئت علمی و استاد مدعو) ده دقیقه قبل از شروع تا پایان امتحانات الزامی است. عدم حضور در طول زمان امتحان به منزله غیبت بوده و در گزارش ثبت خواهد شد. اوراق امتحانی پس از پایان برگزاری جلسه امتحان توسط دایره امتحانات شمارش و به مدرس مربوطه تحویل می گردد، لذا به منظور جلوگیری از هرگونه اشتباه، مدرس موظف است اوراق را شمارش و تحویل بگیرد. بدیهی است در صورت عدم رعایت موارد مذکور و بروز مشکلات استاد مربوطه شخصا پاسخگو می باشد.
ج) اساتید محترم می توانند از مورخه 12 خرداد جهت تکثیر سئوالات، به امور کلاسها (سرکار خانم امان زاده) مراجعه نمایند. لطفا از بردن فلش برای تکثیر سوالات خودداری شود. در صورت تکثیر سوالات توسط اعضای هیئت علمی خارج از فرآیند مذکور، و یا تاخیر در ارائه سوالات، کلیه عواقب به عهده مدرس مربوطه می باشد.
د) برگه های امتحانی هر درس می بایست حداقل به مدت یک نمیسال توسط مدرس نگهداری شود.
ه) با توجه به تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه، استادان محترم تدابیری داشته باشند در صورت نیاز در استفاده از برگه های امتحانی صرفه جویی به عمل آید.
و) در صورت هرگونه تغییر در زمان امتحانی و یا شیوه برگزاری امتحانات، استادان ارجمند با هماهنگی مدیران گروه، مکتوب مراتب را به دایره امتحانات تحویل دهند.
 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

انجام ارزشیابی اساتید دانشجویان گرامی هر چه سریعتر نسبت به انجام ارزشیابی اساتید از طریق پرتال اقدام نمیائید.
انجام ارزشیابی اساتید دانشجویان گرامی هر چه سریعتر نسبت به انجام ارزشیابی اساتید از طریق پرتال اقدام نمیائید.
تقویم آموزشی نیم سال دوم تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 99-1398 مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین.
فراخوان جذب نیروی امریه سربازی در شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی فراخوان جذب نیروی امریه سربازی در شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی دررشته های مهندسی عمران و مهندسی کشاورزی - آب


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
پیوند های مفید دسترسی سریع ارتباط با ما
آدرس دانشگاه :
خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵

تلفن تماس :
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸
دورنگار : ۳۷۲۶۶۵۳۹-۰۵۸

پست الکترونیک :
info@esfarayen.ac.ir

فضای مجازی :
university_esfarayen