اخبار دانشگاه جمعه 19 بهمن 1397 ساعت 0:41

بازدید قائم مقام محترم صندوق رفاه از مجتمع آموزش عالی اسفراین

قائم مقام محترم صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به همراه مدیر مالی و کارشناس محترم صندوق رفاه از بخش های مختلف مجتمع آموزش عالی اسفراین بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین، دکتر عباس قنبری عدیوی قائم مقام محترم رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه جناب آقای داوود رحیمی مدیریت محترم مالی و کارشناس صندوق رفاه دانشجویان،از مجتمع آموزش عالی اسفراین و بخشهای مختلف آن بازدید کردند.
در این بازدید مسئولان محترم صندوق دانشجویان به همراه ریاست محترم مجتمع، معاونین، مدیریت امور دانشجویی و کارکنان حوزه ی مدیریت دانشجوئی پس از زیارت مزار شهدای گمنام دانشگاه و ادای احترام به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس،از زیر ساختهای حوزه تغذیه،سراهای دانشجوئی و اماکن ورزشی دانشگاه بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان اقدامات انجام گرفته و برنامه های پیش رو در این حوزه قرار گرفتند.
در ادامه این بازدید دکتر قنبری با حضور در خوابگاه خیرساز مجتمع آموزش عالی از نزدیک در جریان اقدامات انجام گرفته و پیشرفت فیزیکی آن قرار گرفته و ضمن قول مساعد جهت کمک به تکمیل این پروژه عمرانی از تلاش مسئولین مجتمع جهت احداث و تجهیز سراهای دانشجوئی قدردانی نمود
پس از این بازدید قائم مقام محترم و مسئولین صندوق رفاه در نشستی با حضور ریاست مجتمع،معاونین و مسئولین حوزه دانشجوئی شرکت نمودند.
در ابتدای این جلسه دکتر حیدری  رییس مجتمع آموزش عالی ضمن خوش آمد گویی و قدردانی از حضور مسئولین صندوق رفاه  در مجتمع آموزش عالی اسفراین ، بر لزوم ارائه خدمات دانشجویی مناسب و هدفمند به دانشجویان تاکید کرده و از حمایتهای مسئولین صندوق رفاه جهت تحقق این مهم در دانشگاههای نوپا تشکر کردند.
در ادامه این نشست دکتر قنبری قائم مقام محترم صندوق رفاه در سخنانی ضمن قول مساعد جهت تجهیز و ارتقا زیر ساختهای حوزه ی تغذیه و سراهای دانشجوئی مجتمع آموزش عالی اسفراین افزود: باید شرایطی ایجاد گردد تا دانشجویان با فراغ بال بتوانند به رسالت خود که تحصیل در محیطی آرام است، بپردازند و مسئولان دانشگاه بیشتر بر حل مسایل آموزشی دانشجویان و افزایش کیفیت خدمات آموزشی اهتمام ورزند.

 

 


 

منبع:   تعداد بازدید : 287 نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵