اخبار دانشگاه چهار شنبه 22 اسفند 1397 ساعت 12:27

کسب موفقیت تیم ووشو مجتمع آموزش عالی اسفراین

یک مدال طلا و سه عنوان برنز وکسب مقام سوم تیمی حاصل تلاش ووشو کاران مجتمع آموزش عالی اسفراین در مسابقات قهرمانی دانشگاههای کشور

تیم ووشو مجتمع آموزش عالی اسفراین در مسابقات ووشو قهرمانی دانشگاه های کشور که با حضور 18 دانشگاه و به مدت دو روز در دو بخش ساندا و تالو در شهر مقدس قم برگزار گردید موفق به کسب عنوان سوم تیمی گردید.
در این دوره از مسابقات که در 10 وزن و به مدت دو روز برگزار گردید آقایان محسن نمایانی موفق به کسب مدال طلا در  وزن 60 کیلوگرم ، جواد رضایی موفق به کسب مدال برنز در وزن 58 کیلوگرم ،حسن حقیقت موفق به کسب مدال برنز در وزن 65 کیلوگرم وحسین علیدخت موفق به کسب مدال برنز در وزن 80کیلو گرم برنز گردیدند.
در پایان این رقابتها، دانشگاه قم موفق به کسب عنوان قهرمانی گردید و تیمهای دانشگاه اصفهان و مجتمع آموزش عالی اسفراین عناوین دوم و سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.
کسب این موفقیت را به خانواده بزرگ مجتمع آموزش عالی اسفراین تبریک گفته  و از زحمات آقایان قربانی شیراز ریاست محترم اداره تربیت بدنی،ابراهیم شجاعی سرپرست محترم تیم و خالق حیدری مربی تیم کمال تشکر را داریم.

         

منبع:   تعداد بازدید : 215 نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

کلمات کلیدی:  #ووشو #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵