چهار شنبه 22 اسفند 1397 ساعت 12:27 - تعداد بازدید : 504 چاپ خبر
اخبار دانشگاه کسب موفقیت تیم ووشو مجتمع آموزش عالی اسفراین
یک مدال طلا و سه عنوان برنز وکسب مقام سوم تیمی حاصل تلاش ووشو کاران مجتمع آموزش عالی اسفراین در مسابقات قهرمانی دانشگاههای کشور
تیم ووشو مجتمع آموزش عالی اسفراین در مسابقات ووشو قهرمانی دانشگاه های کشور که با حضور 18 دانشگاه و به مدت دو روز در دو بخش ساندا و تالو در شهر مقدس قم برگزار گردید موفق به کسب عنوان سوم تیمی گردید.
در این دوره از مسابقات که در 10 وزن و به مدت دو روز برگزار گردید آقایان محسن نمایانی موفق به کسب مدال طلا در  وزن 60 کیلوگرم ، جواد رضایی موفق به کسب مدال برنز در وزن 58 کیلوگرم ،حسن حقیقت موفق به کسب مدال برنز در وزن 65 کیلوگرم وحسین علیدخت موفق به کسب مدال برنز در وزن 80کیلو گرم برنز گردیدند.
در پایان این رقابتها، دانشگاه قم موفق به کسب عنوان قهرمانی گردید و تیمهای دانشگاه اصفهان و مجتمع آموزش عالی اسفراین عناوین دوم و سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.
کسب این موفقیت را به خانواده بزرگ مجتمع آموزش عالی اسفراین تبریک گفته  و از زحمات آقایان قربانی شیراز ریاست محترم اداره تربیت بدنی،ابراهیم شجاعی سرپرست محترم تیم و خالق حیدری مربی تیم کمال تشکر را داریم.

         
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #ووشو #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

اطلاعیه جذب استاد مدعو (حق التدریس ) اطلاعیه معاونت آموزشی در خصوص جذب اساتید حق التدریس
برگزاری جلسه هم اندیشی با عنوان "بررسی ابعاد بیانیه گام دوم انقلاب" با حضور امام جمعه محترم شهرستان به همت دبیر هم اندیشی اساتید و با همکاری مدیریت فرهنگی جلسه هم اندیشی اساتید و اعضا هیات علمی دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت
برگزاری ویژه برنامه شبهای قدر در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین به همت هیات فدائیان حضرت مهدی (عج) و با همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مراسم احیا و عزاداری شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین برگزار گردید.
فعالیتهای روابط عمومی دانشگاه گوشه ای از فعالیتهای روابط عمومی دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
محل لینک 1
محل لینک 2
محل لینک 3