سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 15:51 - تعداد بازدید : 1040 چاپ خبر
اخبار دانشگاه امضا تفاهم نامه فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج
تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج در راستای گسترش ارتباط دانشگاه و صنعت و تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی منعقد گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین، تفاهم نامه توسعه و تقویت ارتباط قطب آموزش عالی فنی و مهندسی استان با صنعت میان دکتر "علی خرسند زاک" رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و مهندس "فرج اله علیزاده" مدیرعامل شرکت آذین فورج اسفراین منعقد شد. توانمندسازی و تقویت و توسعه ارتباط دانشگاه با صنعت، ترویج فرهنگ بهره مندی از ظرفیت بالقوه و بالفعل دانشگاه و صنعت و همچنین پشتیبانی و حمایت از تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی از اهداف این تفاهم نامه به شمار می آید.
توسعه و تقویت زمینه همکاری های مشترک دانشگاه و صنعت و ارتباط موثر میان آن ها از نکاتی بود که در امضای تفاهم نامه مورد تاکید رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و مدیرعامل شرکت آذین فورج اسفراین قرار گرفت.
مرکز مطالعات بین المللی انرژی، به عنوان يک مرکز مطالعات راهبردی در چارچوب سیاست های کلان حاکم، رسالت توسعه مطالعات و پژوهشهای راهبردی و عملیاتی در حوزههای پايش، تحلیل، سیاستگذاری، مديريت و فناوری انرژی را دارد که با ايجاد شبكه هم افزا و جامع از پژوهشكدهها و کانونهای تفكر زيست بوم انرژی و بكارگیری فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی و رويكرد نوآوری باز به ارائه گزارش های تحلیلی مستمر، معتبر و به موقع و پیشنهاد توصیه های سیاستی در سطوح ملی، منطقهای و بین المللی در جهت بهبود تصمیم سازی سیاستگذاران و مديران عالی کشور می پردازد و با هدف مرجع علمی و پژوهشی کشور و منطقه در موضوع انرژی در سال 1410 ، ایجاد مرکزی پیشرو در زمینه خلق دانش و تبديل آن به ثروت در راستای تحقق الگوی ايرانی اسلامی پیشرفته با انجام تحقیقات کاربردی و توسعهای در حوزه انرژی در سال 1410، تشكیل کانون شبكه انديشكده ها و کانونهای تفكر زيست بوم انرژی،ارتقای چابكی و تعالی سازمانی در سطح مراکز مشابه برتر جهانی و رشد سطح شايستگی حرفهای منابع انسانی در تراز جهانی تشکیل خواهد گردید و شورای راهبردی، شورای علمی، رئیس مرکز، معاون پژوهشی و مدیر اجرایی از ارکان کلیدی این مرکز می باشد.

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین #ارتباط_با صنعت #مرکز_مطالعات_بین_المللی_انرژی

اخبار مرتبط

مشخصات و شرايط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت آزمون سراسری 1401 مشخصات و شرايط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت آزمون سراسری 1401 به شرح زیر می باشد.
موفقیت اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اخذ گواهی ثبت اختراع ثبت اختراع وسیله شناسایی جدید مواد با عنوان " طراحی چیدمان آزمایشگاهی جهت کاهش طیف پس زمینه در طیف سنج پوزیترونی پهن شدگی دوپلری" توسط اعضای هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین
دیدار سرپرست دانشگاه با امام جمعه محترم شهرستان دکتر محمد حاتمی سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین با حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه محترم شهرستان دیدار کرد.
با حکم وزیر علوم،تحقیقات و فناوری سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین منصوب شد دکتر محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر "محمد حاتمی" را به عنوان "سرپرست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین" منصوب کرد.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها