دوشنبه 22 دی 1399 ساعت 12:43 - تعداد بازدید : 241 چاپ خبر
اخبار دانشگاه نشست صمیمانه سرپرست محترم مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاران بازنشسته
دکتر علی خرسند زاک در جلسه ای با جمعی از همکاران بازنشسته مجتمع از زحمات و تلاشهای آنان تقدیر و قدردانی نمود.
در نشستی با حضور دکتر علی خرسند زاک،سرپرست محترم مجتمع آموزش عالی اسفراین،اعضا هیات رئیسه و مدیران مجتمع از زحمات و تلاشهای صادقانه همکاران محترم بازنشسته مجتمع آموزش عالی اسفراین تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
در ابتدای این نشست دکتر خرسند زاک ضمن ابراز خرسندی از تجدید دیدار همکاران بازنشسته دانشگاه و تقدیر و قدردانی از زحمات آنها ، با اشاره به این مهم که منابع انسانی مهمترین سرمایه هر سازمان است افزود: حفظ کرامت و منزلت بازنشستگان و استفاده از تجارب ارزنده و مفید آنان از اولویت های کاری بنده در مجتمع آموزش عالی اسفراین خواهد بود.
ایشان در ادامه به بیان گزارشی از مهمترین اقدامات ، فعالیتها و برنامه های پیش و روی مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخته و افزودند :تلاش می کنیم تا با حمایت و همراهی مسئولین شهرستان و استان و تمامی عزیزانی که دل در گرو توسعه آموزش عالی شهرستان دارند در جهت ارتقا کمی و کیفی مجتمع آموزش عالی اسفراین قدم برداریم.
در ادامه نیز همکاران محترم ضمن ابراز خرسندی از حضور دوباره در مجتمع آموزش عالی اسفراین به بیان تجارت خود و دغدغه ها،نظرات و دیدگاه های خود در حوزه های مختلف کاری پرداخته و در جهت انجام هرگونه کمک در جهت رشد و توسعه آموزش عالی و ارتقا دانشگاه و حل مشکلات و موانع موجود اعلام آمادگی نمودند.
در پایان این جلسه نیز ضمن تاکید بر برگزاری مدون جلسات با اهدا لوح سپاس و هدیه توسط مسئولین دانشگاه از زحمات و تلاشهای همکاران بازنشسته تقدیر و قدردانی گردید‌.

 منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

ثبت نام پذیرفته شدگان با سوابق تحصیلی بهمن ۹۹ (کاردانی و کارشناسی) جزئیات و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان با سوابق تحصیلی بهمن ۹۹ (کاردانی و کارشناسی) مجتمع آموزش عالی اسفراین
نشست صمیمانه سرپرست محترم مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاران بازنشسته دکتر علی خرسند زاک در جلسه ای با جمعی از همکاران بازنشسته مجتمع از زحمات و تلاشهای آنان تقدیر و قدردانی نمود.
گزارشی از مهمترین اقدامات و فعالیتهای صورت پذیرفته در هفته ی پژوهش و اولویت ها و برنامه های پیش روی حوزه ی مدیریت پژوهش و فناوری دانشگاه مدیریت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه در مصاحبه با روابط عمومی به تشریح فعالیتهای صورت پذیرفته در آئین نکوداشت هفته ی پژوهش و فناوری و اولویت ها و برنامه های پیش روی حوزه ی مدیریت پژوهش و فناوری دانشگاه پرداخت
پیام تسلیت ، سرپرست محترم مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت سالگرد شهادت سردار دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و اربعین شهادت دانشمند هسته ای شهید دکتر محسن فخری زاده


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
پیوند های مفید دسترسی سریع ارتباط با ما
آدرس دانشگاه :
خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵

تلفن تماس :
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸
دورنگار : ۳۷۲۶۶۵۳۹-۰۵۸

پست الکترونیک :
info@esfarayen.ac.ir

فضای مجازی :
university_esfarayen