شنبه 18 خرداد 1398 ساعت 16:31 - تعداد بازدید : 816 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری جلسه هم اندیشی با عنوان "بررسی ابعاد بیانیه گام دوم انقلاب" با حضور امام جمعه محترم شهرستان
به همت دبیر هم اندیشی اساتید و با همکاری مدیریت فرهنگی جلسه هم اندیشی اساتید و اعضا هیات علمی دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت
به همت دبیر هم اندیشی اساتید و با همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی جلسه هم اندیشی اساتید و اعضا هیات علمی دانشگاه با حضور امام جمعه محترم شهرستان در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت.
در این نشست امام جمعه محترم شهرستان به مناسبت ایام ارتحال بنیان گذار ملکوتی انقلاب اسلامی به بررسی ابعاد بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت
حجت الاسلام و المسلمین محمدیان در این نشست با اشاره به رسالت دانشگاهها در تربیت نسل جوان ، بر ضرورت استفاده از جوانان به دلیل دارا بودن علم ،دانایی و توان جسمی تاکید کردند و  مومن بودن ،انقلابی بودن و پای کار نظام بودن را از ویژگی های یک جوان در گام دوم انقلاب دانسته و خواستار تلاش دانشگاهها در جهت حل مشکلات و ارتقا توان داخلی کشور شدند.
 ایشان در ادامه به تبیین بیانیه گام دوم انقلاب پرداخته و ایجاد  فرهنگ مطالبه گری منطقی و بر اساس عقلانیت از مسئولین را لازمه محیط های دانشگاهی دانستند.
در انتهای جلسه نیز اعضا هیات علمی به بیان دغدغه ها و دیدگاههای خود پرداختند.

 

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #هم_اندیشی #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

پیام تبریک ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر دکتر مصطفی حیدری رئیس مجتمع آموزش عالی اسفراین با صدور پیامی فرارسیدن سوم خردادماه «روز مقاومت، ایثار و پیروزی» و سالروز حماسه‌ غرورآفرین آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.
کسب معدل ممتاز توسط دانشجوی مستعد مجتمع آموزش عالی اسفراین مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی مجتمع از کسب معدل ممتاز (20) توسط دانشجوی مستعد مجتمع آموزش عالی اسفراین خبر داد.
نماهایی زیبا از بهار طبیعت در دانشگاه تصاویری زیبا از جلوه های زیبای بهار در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
انتخاب و معرفی اساتید برگزیده مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت هفته آموزش و گرامیداشت روز استاد ، اعضا هیات علمی و اساتید مدعو برگزیده مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی گردیدند.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها