چهار شنبه 20 شهریور 1398 ساعت 15:25 - تعداد بازدید : 439 چاپ خبر
اخبار دانشگاه انتصاب مدیریت امور حقوقی مجتمع آموزش عالی اسفراین
طی حکمی از سوی ریاست محترم دانشگاه ، جناب آقای محمد رضا علی یاری به سمت”مدیریت امور حقوقی،قراردادها و پاسخگوئی به شکایات” مجتمع آموزش عالی اسفراین منصوب شد.
دکتر مصطفی حیدری ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین در حکمی جناب آقای محمد رضا علی یاری را به عنوان ” مدیریت امور حقوقی، قراردادها و پاسخگوئی به شکایات” مجتمع آموزش عالی اسفراین منصوب کرد.

 
متن حکم بدین شرح است:

جناب آقای محمدرضا علی یاری:

 با سلام و احترام،
با عنایت به دانش ،تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مدیریت امور حقوقی،قراردادها و پاسخگوئی به شکایات مجتمع آموزش عالی اسفراین از مورخ  1398/06/20 به مدت یکسال منصوب میشوید. امید است با اتکال به ایزد متعال و با بهره مندی از تمام امکانات و ظرفیت های موجود و خرد جمعی در جهت تحقق هر چه بیشتر آرمانها و اهداف عالی مجتمع با عنایت به شرح وظایف تقدیمی در پیوست، موفق و پیروز باشید .

 
                                                                                                               دکتر مصطفی حیدری
                                                                                                                         رئیس مجتمع آموزش عالی اسفراین


 


منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

عملکرد دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در حوزه ارتباط با صنعت و جامعه منتشر شد. کسب رتبه نخست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در یکی از شاخص های قراردادهاى ارتباط با صنعت و جامعه در بین 83 دانشگاه و مرکز علمی کشور
نایب قهرمانی و کسب سهمیه تیم ووشو دانشگاه در مسابقات منطقه 9 کشور تیم ووشو مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با کسب ۳ مدال طلا و ۱ نقره نایب قهرمان مسابقات ووشو دانشجویان دانشگاه های منطقه ۹ کشور شد.
گزیده ای از مهمترین اخبار مجتمع آموزش عالی اسفراین گزیده ای از مهمترین خبرهای مجتمع آموزش عالی اسفراین در پائیز 1398
جایگاه مناسب کتابخانه مرکزی مجتمع آموزش عالی اسفراین درمیان 165 کتابخانه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور آمار ۱۶۵ کتابخانه زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات،‌ و فناوری در سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ در سامانة آمار کتابخانه‌ها (آک) منتشر شد


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها