چهار شنبه 3 بهمن 1397 ساعت 13:39 - تعداد بازدید : 575 چاپ خبر
اخبار دانشگاه تجلیل از فعالین قرآنی و برگزارکنندگان دوشنبه های قرآنی
در مراسمی با حضور امام جمعه معزز شهرستان و ریاست محترم مجتمع از فعالین قرآنی و دست اندر کاران برنامه دوشنبه های قرآنی تقدیر و قدردانی به عمل آمد
به همت مدیریت فرهنگی مجتمع آموزش عالی اسفراین و در مراسمی در دفتر امام جمعه شهرستان و با حضور ریاست محترم دانشگاه،امام جمعه معزز شهرستان و دیگر مسئولین دانشگاه از فعالین قرآنی و دست اندر کاران برنامه دوشنبه های قرآنی با اهدا لوح سپاس و هدیه تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
در ابتدای این برنامه دکتر مصطفی حیدری ریاست محترم مجتمع آموزش عالی به بیان گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در حوزه فرهنگی و اجتماعی پرداخته و با اشاره به وجود کانونهای فرهنگی و هنری و انجمن های علمی متعدد در مجتمع به جهت پر نمودن اوقات فراغت دانشجویان،از دانشجویان فعال در کانونهای دینی و مذهبی به سبب کار خالصانه در  جهت گسترش فعالیتهای دینی و قرآنی تشکر نمود.
در ادامه برنامه حجت الاسلام و المسلمین محمدیان،امام جمعه محترم شهرستان در بیانایی ضمن تقدیر و تشکر از بانیان و دست اندرکاران این برنامه ، از دانشجویان خواست علاوه بر قرائت قرآن، قرآن را در همه امور سرلوحه خویش قرار داده و در قرآن تدبر کنند.
ایشان در ادامه با بیان اینکه جامعه علاوه برکار فرهنگی و قرآنی به کادر قرآنی نیز نیاز دارد افزودند :سعی کنید که با کادر سازی درست کاری کنید که با رفتن یک دانشجو و یا مسئول ، آن فعالتی که به دنبال آن هستید با اختلال موجه نشود.
ایشان با اشاره به مسئله نفوذ فرهنگی از همه مسئولین و دانشجویان خواست که این مسئله را جدی بگیرند و برای مقابله با آن راهکار داشته باشند.
در پایان این برنامه نیز از اساتید محترمی که در این برنامه شرکت نموده و همچنین دانشجویان فعال کانون قرآن و عترت با اهدا لوح سپاس و هدیه تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
لازم به توضیح است که برنامه دوشنبه های قرآنی هر هفته در روزهای دوشنبه در فضای باز مجتمع آموزش عالی و با دعوت از اساتید علوم دینی و  فضلای حوزه علمیه برگزار می گردد.در این برنامه پس از قرائت قرآن توسط حاضرین ،استاد محترم به بیان شان نزول آیات قرائت شده پرداخته و در ادامه نیز به سوالات و شبهات دانشجویان پاسخ می دهند.
 
              


            


           
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  مجتمع آموزش عالی اسفراین

اخبار مرتبط

راهنمای ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور مجتمع آموزش عالی اسفراین راهنمای ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور مجتمع آموزش عالی اسفراین (مهر ۹۸)
مهارت افزایی و ایجاد اشتغال با اجرای طرح PM در مجتمع آموزش عالی اسفراین اجرای نخستین طرح توانمندسازی دانشجویان رشته های مهندسی مجتمع آموزش عالی اسفراین جهت ورود به صنعت
دیدار ریاست و معاونت آموزشی مجتمع به همراه نماینده ی شهرستان با معاونت آموزشی و مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت دکتر مصطفی حیدری ریاست مجتمع آموزش عالی به همراه دکتر حاتمی، معاونت آموزشی و پژوهشی مجتمع و دکتر قوامی نماینده ی محترم شهرستان با دکتر خاکی صدیق معاونت آموزشی وزارت علوم و دکتر اوحدی مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت دیدار و گفتگو کردند
درخشش دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین در آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ دانشجویان نخبه مجتمع آموزش عالی اسفراین موفق به کسب رتبه های یک و شش آزمون کارشناسی ارشد سال 98 شدند.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
محل لینک 1
محل لینک 2
محل لینک 3