اخبار دانشگاه چهار شنبه 3 بهمن 1397 ساعت 13:39

تجلیل از فعالین قرآنی و برگزارکنندگان دوشنبه های قرآنی

در مراسمی با حضور امام جمعه معزز شهرستان و ریاست محترم مجتمع از فعالین قرآنی و دست اندر کاران برنامه دوشنبه های قرآنی تقدیر و قدردانی به عمل آمد

به همت مدیریت فرهنگی مجتمع آموزش عالی اسفراین و در مراسمی در دفتر امام جمعه شهرستان و با حضور ریاست محترم دانشگاه،امام جمعه معزز شهرستان و دیگر مسئولین دانشگاه از فعالین قرآنی و دست اندر کاران برنامه دوشنبه های قرآنی با اهدا لوح سپاس و هدیه تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
در ابتدای این برنامه دکتر مصطفی حیدری ریاست محترم مجتمع آموزش عالی به بیان گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در حوزه فرهنگی و اجتماعی پرداخته و با اشاره به وجود کانونهای فرهنگی و هنری و انجمن های علمی متعدد در مجتمع به جهت پر نمودن اوقات فراغت دانشجویان،از دانشجویان فعال در کانونهای دینی و مذهبی به سبب کار خالصانه در  جهت گسترش فعالیتهای دینی و قرآنی تشکر نمود.
در ادامه برنامه حجت الاسلام و المسلمین محمدیان،امام جمعه محترم شهرستان در بیانایی ضمن تقدیر و تشکر از بانیان و دست اندرکاران این برنامه ، از دانشجویان خواست علاوه بر قرائت قرآن، قرآن را در همه امور سرلوحه خویش قرار داده و در قرآن تدبر کنند.
ایشان در ادامه با بیان اینکه جامعه علاوه برکار فرهنگی و قرآنی به کادر قرآنی نیز نیاز دارد افزودند :سعی کنید که با کادر سازی درست کاری کنید که با رفتن یک دانشجو و یا مسئول ، آن فعالتی که به دنبال آن هستید با اختلال موجه نشود.
ایشان با اشاره به مسئله نفوذ فرهنگی از همه مسئولین و دانشجویان خواست که این مسئله را جدی بگیرند و برای مقابله با آن راهکار داشته باشند.
در پایان این برنامه نیز از اساتید محترمی که در این برنامه شرکت نموده و همچنین دانشجویان فعال کانون قرآن و عترت با اهدا لوح سپاس و هدیه تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
لازم به توضیح است که برنامه دوشنبه های قرآنی هر هفته در روزهای دوشنبه در فضای باز مجتمع آموزش عالی و با دعوت از اساتید علوم دینی و  فضلای حوزه علمیه برگزار می گردد.در این برنامه پس از قرائت قرآن توسط حاضرین ،استاد محترم به بیان شان نزول آیات قرائت شده پرداخته و در ادامه نیز به سوالات و شبهات دانشجویان پاسخ می دهند.
 
              


            


           

منبع:   تعداد بازدید : 335 نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

کلمات کلیدی:  مجتمع آموزش عالی اسفراین


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵