یکشنبه 29 تیر 1399 ساعت 15:58 - تعداد بازدید : 333 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دیدار و گفتگوی مدیریت شعب بانک ملت استان با ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین
مدیران بانک ملت استان و شهرستان با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین با ریاست و مسئولین مجتمع دیدار و گفتگو کردند.
مدیریت شعب بانک ملت استان و ریاست بانک ملت شعبه اسفراین با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین با ریاست ،اعضا هیات رئیسه و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین دیدار  و گفتگو کردند.
در این دیدار دکتر مصطفی حیدری ریاست محترم مجتمع ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگوئی به مسئولین بانک ملت به بیان گزارش از فعالیتهای دانشگاه از بدو تاسیس تاکنون در حوزه ی اداری، مالی و عمرانی پرداخت و افزود:
بانک ملت با ارائه تسهیلات به مجموعه ی دانشگاه ها سابقه ی خوبی در اذهان دانشگا ها و مراکز آموزش عالی کشور به یادگار گذاشته و ما نیز از رشد و گستر ش همکاری با این بانک در حوزه های مالی و اعتباری استقبال می کنیم.
در ادامه آقای قاسم زاده مدیریت شعب بانک ملت استان ضمن بیان گزارشی از فعالیت های این بانک در حوزه ی آموزش عالی به بیان نکاتی در خصوص همکاری موثر دانشگاه و بانک در حوزه ی مالی و اعتباری پرداخت .
در این دیدار که ریاست بانک ملت شعبه اسفراین و معاونت اداری و مالی و مدیران مالی و طرح و برنامه مجتمع نیز حضور داشته،حاضرین در خصوص رشد و گسترش همکاری دانشگاه و بانک ملت به بیان نظرات خود پرداخته و در پایان مقرر گردید در خصوص اجرائی شدن موارد همکاری در قالب تفاهم نامه از سوی مدیریت بانک ملت استان پیگیری های لازم صورت پذیرد.


 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

راهنمای ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین راهنمای ثبت نام رشته های بدون کنکور مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین / مهلت ثبت نام تا ۱ شهریورماه
گزارش عملکرد مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در 4 سال گذشته گزارشی از مهمترین اقدامات،فعالیتها و دستاوردهای مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین از مهرماه 1395 لغایت خرداد ماه 1399
دیدار و گفتگوی مدیریت شعب بانک ملت استان با ریاست و مدیران مجتمع آموزش عالی اسفراین مدیران بانک ملت استان و شهرستان با حضور در مجتمع آموزش عالی اسفراین با ریاست و مسئولین مجتمع دیدار و گفتگو کردند.
برگزاری مراسم تودیع و معارفۀ سرپرست دبیرخانۀ جذب اعضای هیئت علمی مجتمع در مراسمی با حضور ریاست مجتمع ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر معصومه کرامتی، دکتر سمیه گرایلو به عنوان سرپرست جدید دبیرخانه جذب اعضای هیئت علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
پیوند های مفید دسترسی سریع ارتباط با ما
آدرس دانشگاه :
خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵

تلفن تماس :
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸
دورنگار : ۳۷۲۶۶۵۳۹-۰۵۸

پست الکترونیک :
info@esfarayen.ac.ir

فضای مجازی :
university_esfarayen