چهار شنبه 17 اردیبهشت 1399 ساعت 14:49 - تعداد بازدید : 1626 چاپ خبر
اخبار دانشگاه انتخاب و معرفی اساتید برگزیده مجتمع آموزش عالی اسفراین
به مناسبت هفته آموزش و گرامیداشت روز استاد ، اعضا هیات علمی و اساتید مدعو برگزیده مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی گردیدند.
 

به مناسبت هفته آموزش و گرامیداشت روز استاد ، اعضا هیات علمی و اساتید مدعو برگزیده مجتمع آموزش عالی اسفراین در سال تحصیلی 99-1398 از سوی معاونت اموزشی و پژوهشی مجتمع معرفی گردیدند.
دکتر محمد حاتمی معاونت اموزشی و پژوهشی مجتمع در گفتگو با روابط عمومی مجتمع در این خصوص و با بیان اینکه بدون شک همه استادان مجتمع آموزش عالی اسفراین نمونه و برجسته هستند، افزود:معلمی شغل یا حرفه نیست، بلکه عشق و علاقه‌ای است که می‌توان به مخاطب ارائه داد و امیدوارم همه استادان از لحاظ علمی و اخلاقی بر آینده سازان این کشور تأثیر مثبت داشته باشند. این مقام مسئول در ادامه افزود: با بررسی های صورت گرفته از سوی مدیریت امور آموزشی و همچنین شورای آموزش دانشگاه اعضا هیات علمی و اساتید مدعو مجتمع در سال تحصیلی 99-98 انتخاب و معرفی گردیدند که بر این اساس و در میان اعضا محترم هیئت علمی در دانشکده برق، کامپیوتر و صنایع آقای دکتر فرهنگ پدیداران مقدم در دانشکده مکانیک، عمران و علوم مهندسی آقای دکتر حبیب الله صفری  در دانشکده مواد، مهندسی شیمی و ایمنی خانم دکتر محدثه نظری و در گروه دروس عمومی و پایه آقای دکتر مهدی قاسمی فرد به عنوان اعضا هیات علمی برگزیده مجتمع انتخاب گردیدند.
همچنین در میان اساتید مدعو در دانشکده برق، کامپیوتر و صنایع، سرکار خانم نسرین روشنی در دانشکده مکانیک، عمران و علوم مهندسی جناب آقای دکتر امین خزائی در دانشکده مواد، مهندسی شیمی و ایمنی سرکار خانم فاطمه غلامی راد و در گروه دروس عمومی و پایه سرکار خانم دکتر زهره رمضانی به عنوان اساتید مدعو برگزیده مجتمع انتخاب شدند.
روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین ضمن تبریک مجدد روز استاد ،کسب این عناوین را به اعضا محترم هیات علمی و اساتید محترم مدعو تبریک عرض نموده و شادکامی، سلامتی و توفیق روز افزون در تمام عرصه های زندگی را برای این عزیزان از خداوند منان مسئلت می نماید.
 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

پیام تسلیت سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین در پی ترور شهید دکتر محسن فخری زاده دکتر علی خرسند زاک در پیامی، ترور ناجوانمردانه سردار سرافراز پژوهش و نوآوری و دانشمند هسته ای ایران شهید دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت
انتصاب سرپرست جدید مجتمع آموزش عالی اسفراین طی حکمی از سوی وزیر علوم،تحقیقات و فناوری دکتر علی خرسند زاک به عنوان سرپرست جدید مجتمع آموزش عالی اسفراین منصوب شد.
حضور دو عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در لیست دو درصد دانشمندان برترجهان دکتر محمد حاتمی و دکتر علی خرسند زاک،اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در لیست دو درصد دانشمندان برتر جهان به استناد گزارش متخصصان دانشگاه استنفورد قرار گرفتند
اطلاعیه مهم دانشجویان نو ورود در خصوص کلاسهای مجازی


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
پیوند های مفید دسترسی سریع ارتباط با ما
آدرس دانشگاه :
خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵

تلفن تماس :
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸
دورنگار : ۳۷۲۶۶۵۳۹-۰۵۸

پست الکترونیک :
info@esfarayen.ac.ir

فضای مجازی :
university_esfarayen