سه شنبه 7 خرداد 1398 ساعت 11:55 - تعداد بازدید : 495 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری ویژه برنامه شبهای قدر در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین
به همت هیات فدائیان حضرت مهدی (عج) و با همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مراسم احیا و عزاداری شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین برگزار گردید.
دانشجویان و کارکنان دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین در شب شهادت حضرت علی علیه السلام علاوه بر سوگواری بمناسبت شهادت مولای متقیان، دعای جوشن کبیر را در جمعی معنوی قرائت کردند و از خداوند منان طلب آمرزش و مغفرت کردند.
این مراسم از ساعت 23:30 یکشنبه،دومین شب از شب های قدر ماه مبارک رمضان با قرائت قرآن و دعای جوشن کبیر توسط برادر مهدی محمودی و دیگر مداحان اهل بیت آغاز گردید.
در ادامه حجت السلام و المسلمین شرف خانی در خصوص فضیلت شبهای قدر و سیره امام علی (ع) به ایراد سخن پرداخته و دانشجویان را به پیروی از سیره و روش امامان معصوم ترغیب نمودند.
 ذکر مصیبت و قرآن به سر توسط کربلایی سجاد اتشیار و مداحی وسینه زنی توسط برادر سنجری و برزنونی از دیگر برنامه های دانشگاه در این مراسم معنوی بود.
در پایان برنامه ها نیز پذیرایی از دانشجویان و توزیع سحری انجام پذیرفت.

 
 

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #شب_قدر #دانشگاه_فنی_و_مهندسی_اسفراین

اخبار مرتبط

راهنمای ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور مجتمع آموزش عالی اسفراین راهنمای ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور مجتمع آموزش عالی اسفراین (مهر ۹۸)
مهارت افزایی و ایجاد اشتغال با اجرای طرح PM در مجتمع آموزش عالی اسفراین اجرای نخستین طرح توانمندسازی دانشجویان رشته های مهندسی مجتمع آموزش عالی اسفراین جهت ورود به صنعت
دیدار ریاست و معاونت آموزشی مجتمع به همراه نماینده ی شهرستان با معاونت آموزشی و مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت دکتر مصطفی حیدری ریاست مجتمع آموزش عالی به همراه دکتر حاتمی، معاونت آموزشی و پژوهشی مجتمع و دکتر قوامی نماینده ی محترم شهرستان با دکتر خاکی صدیق معاونت آموزشی وزارت علوم و دکتر اوحدی مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت دیدار و گفتگو کردند
درخشش دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین در آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ دانشجویان نخبه مجتمع آموزش عالی اسفراین موفق به کسب رتبه های یک و شش آزمون کارشناسی ارشد سال 98 شدند.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
محل لینک 1
محل لینک 2
محل لینک 3