سه شنبه 7 خرداد 1398 ساعت 11:55 - تعداد بازدید : 350 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری ویژه برنامه شبهای قدر در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین
به همت هیات فدائیان حضرت مهدی (عج) و با همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مراسم احیا و عزاداری شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین برگزار گردید.
دانشجویان و کارکنان دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین در شب شهادت حضرت علی علیه السلام علاوه بر سوگواری بمناسبت شهادت مولای متقیان، دعای جوشن کبیر را در جمعی معنوی قرائت کردند و از خداوند منان طلب آمرزش و مغفرت کردند.
این مراسم از ساعت 23:30 یکشنبه،دومین شب از شب های قدر ماه مبارک رمضان با قرائت قرآن و دعای جوشن کبیر توسط برادر مهدی محمودی و دیگر مداحان اهل بیت آغاز گردید.
در ادامه حجت السلام و المسلمین شرف خانی در خصوص فضیلت شبهای قدر و سیره امام علی (ع) به ایراد سخن پرداخته و دانشجویان را به پیروی از سیره و روش امامان معصوم ترغیب نمودند.
 ذکر مصیبت و قرآن به سر توسط کربلایی سجاد اتشیار و مداحی وسینه زنی توسط برادر سنجری و برزنونی از دیگر برنامه های دانشگاه در این مراسم معنوی بود.
در پایان برنامه ها نیز پذیرایی از دانشجویان و توزیع سحری انجام پذیرفت.

 
 

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #شب_قدر #دانشگاه_فنی_و_مهندسی_اسفراین

اخبار مرتبط

اطلاعیه جذب استاد مدعو (حق التدریس ) اطلاعیه معاونت آموزشی در خصوص جذب اساتید حق التدریس
برگزاری جلسه هم اندیشی با عنوان "بررسی ابعاد بیانیه گام دوم انقلاب" با حضور امام جمعه محترم شهرستان به همت دبیر هم اندیشی اساتید و با همکاری مدیریت فرهنگی جلسه هم اندیشی اساتید و اعضا هیات علمی دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت
برگزاری ویژه برنامه شبهای قدر در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین به همت هیات فدائیان حضرت مهدی (عج) و با همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مراسم احیا و عزاداری شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین برگزار گردید.
فعالیتهای روابط عمومی دانشگاه گوشه ای از فعالیتهای روابط عمومی دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
محل لینک 1
محل لینک 2
محل لینک 3