اخبار دانشگاه سه شنبه 15 اسفند 1396 ساعت 11:38

دیدار معاونت آموزش، پژوهش و دانشجویی مجتمع با مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی

دکتر عباسی به اتفاق دکتر قوامی نماینده محترم شهرستان با دکتر مولایی مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم دیدار و گفتگو کردند.

دکتر عباسی به اتفاق دکتر قوامی نماینده محترم شهرستان با دکتر مولایی مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم دیدار و گفتگو کردند.به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین معاونت آموزش، پژوهش و دانشجویی مجتمع خانم دکتر عباسی به اتفاق دکتر قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با دکتر مولایی مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دیدار و گفتگو کردند.
در این جلسه در خصوص توسعه رشته های در مقطع کارشناسی و ایجاد رشته در مقطع کارشناسی ارشد با توجه به سند آمایش آموزش عالی و ماموریت گرایی دانشگاه ها بحث و گفتگو شد.
همچنین خانم دکتر عباسی در خصوص عملکرد آموزشی پژوهشی و دانشجویی مجتمع و همچنین زیرساخت ها و تجهیزات موجود گزارشی ارائه نمودند.
 

منبع:   تعداد بازدید : 719 نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

کلمات کلیدی: 


بازگشت

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵