یکشنبه 9 تیر 1398 ساعت 15:13 - تعداد بازدید : 731 چاپ خبر
اخبار دانشگاه حضور معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور در مجتمع آموزش عالی اسفراین
نشست مشترک دکتر صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و دکتر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان با رئیس و مسئولان مجتمع آموزش عالی اسفراین
دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور  با همراهی دکتر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان و مهندس پرهیزگار معاون مالی و پشتیبانی سازمان اموردانشجویان ضمن حضور در شهرستان اسفراین و بازدید از مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در نشستی با حضور فرماندار شهرستان و رئیس و مسولان مجتمع آموزش عالی اسفراین مهمترین اولویت ها و برنامه های این مجتمع آموزش عالی را بررسی نمودند.
در ابتدای این نشست دکتر مصطفی حیدری ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین ضمن خوش آمدگوئی و خیر مقدم به مسئولین محترم و تشکر و قدردانی از توجه مسئولین وزارت علوم به دانشگاههای نوپا به ارائه گزارشی از فعالیتها و دستاوردهای مجتمع آموزش عالی اسفراین و برنامه های پیش و روی این مرکز آموزش عالی پرداخته و در خصوص استفاده از ظرفیت خیرین و ساخت خوابگاه خیرساز این مجتمع و مشکلات پیش و رو جهت تکمیل و بهره برداری از آن نکاتی را بیان نمود.
در ادامه مدیران مربوطه گزارشی در خصوص فعالیت های صورت گرفته و موانع و مشکلات موجود در حوزه های دانشجویی، پژوهشی، ورزشی و رفاهی ارائه نمودند.
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم،تحقیقات و فناوری نیز در این نشست با بیان اینکه دانشگاه امروز علاوه بر کارکرد و مسئولیتهای آموزشی و پژوهشی، وظایف جدیدی نیز در حوزه های فرهنگی و اجتماعی دارد افزود: توسعه تعمیم در این دانشگاه مطلوب بوده و یکی از مزیت های مجتمع آموزش عالی اسفراین همجواری آن با صنایع است که باید در راستای ارتباط ملموس دانشگاه با صنعت ، اجرای طرحهای کارورزی و توسعه و فراهم کردن زیرساختها و کمک به کسب و کار دانشجویان جز برنامه ها و اولویت های مدیران مجموعه قرار گیرد.
دکتر مجتبی صدیقی با تاکید بر هم پوشانی دانشگاههای سطح استان اظهار داشت:دانشگاههای استان باید مکمل یکدیگر بوده و به یکدیگر در انتفال و تبادل تجارب و اطلاعات کمک نمایند.
ایشان در بخش پایانی سخنان خود افزود: این مجتمع با همان ماموریت فنی و مهندسی به کار خود ادامه خواهد داد .
فرماندار اسفراین نیز در سخنانی مجتمع آموزش عالی اسفراین را دارای رشد مطلوبی دانسته و افزود: ماموریت گرایی دانشگاهها باعث افزایش دانش علمی در دانشجویان می شود و در توسعه صنعت و دانشگاه موثر است.
طاهر رستمی با باین اینکه همجواری دانشگاه و صنعت یکی از مهمترین مزیت های مجتمع آموزش عالی اسفراین می باشد  اظهار داشت: با توجه به رشد جهشی مجتمع آموزش عالی اسفراین و امکانات و زیرساختهای مناسب ، این مجتمع ظرفیت تبدیل شدن به دانشگاه صنعتی شمال شرق کشو را داراست.
در پایان این نشست مسئولین محترم وزارت در خصوص اختصاص بودجه به منظور تکمیل خوابگاه خیرساز در بخش رفاهی من جمله رستوران مکمل و ....کمک به تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی،تخصیص صد در صدی وامهای دانشجوئی دانشجویان مجتمع و همچنین اختصاص بودجه برای برگزاری مسابقات علمی و پژوهشی به منظور مهارت افزایی دانشجویان قول مساعد داده و ضمن بازدید از زیرساختها و اماکن دانشجوئی و فرهنگی،آموزشی و پژوهشی از نزدیک در جریان مهمترین دستاوردها ، اقدامات و برنامه های پیش و روی مجتمع آموزش عالی اسفراین قرار گرفتند.

 
 

 
 
 

 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

پیام تبریک ریاست مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر دکتر مصطفی حیدری رئیس مجتمع آموزش عالی اسفراین با صدور پیامی فرارسیدن سوم خردادماه «روز مقاومت، ایثار و پیروزی» و سالروز حماسه‌ غرورآفرین آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.
کسب معدل ممتاز توسط دانشجوی مستعد مجتمع آموزش عالی اسفراین مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی مجتمع از کسب معدل ممتاز (20) توسط دانشجوی مستعد مجتمع آموزش عالی اسفراین خبر داد.
نماهایی زیبا از بهار طبیعت در دانشگاه تصاویری زیبا از جلوه های زیبای بهار در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
انتخاب و معرفی اساتید برگزیده مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت هفته آموزش و گرامیداشت روز استاد ، اعضا هیات علمی و اساتید مدعو برگزیده مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی گردیدند.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها