اخبار دانشگاه

آیت الله " مهمان نواز" دار فانی را وداع گفت آیت الله حبیب الله مهمانواز، نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری پس از عمری مجاهدت بعد از ظهر یکشنبه دار فانی را وداع گفت.
دیدار رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با امام جمعه شهرستان دکتر حیدری رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان اسفراین فرارسیدن سال نو را به حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای محمدیان امام جمعه شهرستان تبریک گفت.
دیدار نوروزی ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با کارکنان دکتر حیدری ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در اولین روز کاری سال 1397 با اعضای هیات علمی و کارکنان مجتمع دیدار کردند.
بازدید مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات وفناوری از اماکن و فضاهای ورزشی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین دکتر علیزاده طی دیداری از اماکن و فضاهای ورزشی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین شامل سالن ورزشی چند منظوره،سالن تندرستی،سالن کشتی بازدید کرد.
بازدید رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین از مجتمع صنعتی لوله گستر دکتر حیدری به اتفاق جمعی از مدیران از مجتمع صنعتی لوله گستر اسفراین بازدید کردند.
دیدار معاونت آموزش، پژوهش و دانشجویی مجتمع با مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی دکتر عباسی به اتفاق دکتر قوامی نماینده محترم شهرستان با دکتر مولایی مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم دیدار و گفتگو کردند.

اخبار زیر پورتال ها

جشنواره ورزشی بهار - بخش نخست زیر پورتال اداره تربیت بدنی چهار شنبه 5 اردیبهشت 1397 ساعت 8:58
به مناسبت هفته ی سلامت زیر پورتال اداره تربیت بدنی سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 ساعت 10:40
قابل توجه دانشجویان عزیز زیر پورتال امور دانشجویی یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 ساعت 10:55
قابل توجه دانشجویان دختر زیر پورتال اداره تربیت بدنی چهار شنبه 22 فروردین 1397 ساعت 9:13
شیوه نامه اتاق نمونه بهداشتی دانشجویان زیر پورتال امور دانشجویی شنبه 18 فروردین 1397 ساعت 13:22
صرفه جویی یعنی....... زیر پورتال اداره تربیت بدنی شنبه 18 فروردین 1397 ساعت 9:1
اطلاعیه زیر پورتال امور دانشجویی چهار شنبه 16 اسفند 1396 ساعت 11:39
سومین دوره مسابقات ورزش همگانی زیر پورتال اداره تربیت بدنی یکشنبه 13 اسفند 1396 ساعت 8:37
همنوردان زیر پورتال اداره تربیت بدنی شنبه 12 اسفند 1396 ساعت 14:5
بازدید دکتر حیدری از تمرینات تیم کشتی زیر پورتال اداره تربیت بدنی شنبه 5 اسفند 1396 ساعت 9:15
بازدید دکتر حیدری ریاست مجتمع از سلف سرویس زیر پورتال امور دانشجویی شنبه 5 اسفند 1396 ساعت 8:50
روز مهندس گرامی باد زیر پورتال امور دانشجویی شنبه 5 اسفند 1396 ساعت 8:30

درباره ما ...

  • شهرستان اسفراین به لحاظ امکانات فنی-مهندسی و صنعتی دارای جایگاهی ویژه و زمینه مساعد توسعه علمی می­ باشد.اهم وظایف و رسالت­ های ارزشمند و آینده­ ساز این دانشگاه را آموزش، پژوهش، تولید علم و فناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص، رفع نیازهای کشور با توجه به فضاهای صنعتی حاضر در شهرستان، ارتقاء و توسعه بنیادهای علمی، فرهنگی و صنعتی در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی تشکیل می­ دهد.تحقق این اهداف اساسی وابسته به حضور اعضای هیات علمی توانمند از نظر علمی و فرهنگی، متخلّق به اخلاق علمی و دانشگاهی، دارای انگیزه و نگرش فکری تکامل­ یافته در جهت ارتقاء جایگاه دانش در سطح ملی و بین المللی و آماده ارائه خدمت به جامعه می باشد. لذا مجتمع آموزش عالی اسفراین بر آن است تا در جهت حفظ، توسعه و ارتقاء این نقش و رسالت اساسی، اعضاء هیات علمی مورد نیاز خود را از بین فرهیختگان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه­های معتبر داخل و خارج کشور که به صورت تمام­ وقت در خدمت دانشگاه باشند،  استخدام  نماید .
آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵