پنجشنبه 24 شهریور 1401 ساعت 12:22 - تعداد بازدید : 1126 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری آئین تکریم و معارفه ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
آئین تکریم و معارفه ریاست دانشگاه با حضور جناب آقای دکتر داداش پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و دکتر گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین آئین تکریم و معارفه ریاست دانشگاه با حضور جناب آقای دکتر داداش پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و دکتر گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان،امام جمعه محترم شهرستان،معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، روسای دانشگاه های استان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید.
 
معاون امور دانشجویان وزیر علوم تحقیقات و فناوری در این ائین گفت : مجتمع آموزش عالی اسفراین توانسته این دانشگاه را به مزیت های محلی اش گره بزند و ازاین ظرفیت به خوبی استفاده کند. هاشم داداش پور در آیین تودیع و‌معارفه سرپرست مجتمع آموزش عالی فنی و‌مهندسی اسفراین  اظهار داشت : مجتمع آموزش عالی اسفراین بر ظرفیت های  قبلی خوبی بنا شده و سبب شده اتفاقات مبارکی در این حوزه انجام شود وی افزود : باوجود جوان بودن این مجتمع آموزش عالی اما این مجموعه از ظرفیت های بالایی دارد
 
معاون‌ وزیر علوم ، تحقیقات فناوری  بر ماموریت گرایی دانشگاه ها تاکید و افزود : دانشگاه ها باید با  توجه به مزیت های محلی و منطقه ای شگل بگیرند و با زمینه فعالیت خود اتصال برقرار کند تا بتواند اشتغالزایی حداکثری داشته باشند. داداش پور با اشاره به لزوم اتصال بین مزیت های محلی با دانشگاه ها گفت: مجتمع آموزش عالی اسفراین در این حوزه توانسته ارتباط خوبی با مزیت های محلی برقرار کند.معاون امور دانشجویان وزیر علوم افزود : ناتوانی دانشگاه های فنی و مهندسی کشور در برقراری ارتباط خوب با زمینه ها و  مزیت های محلی سبب شده دانشجویان رشته های فنی و‌مهندسی و‌ کاردانی در حال کوچ به سایر رشته ها باشند .

امام جمعه اسفراین نیز با بیان اینکه دانشگاه ها مرکز مولد نیروی انسانی و موتور توسعه هر کشور است هر  اقدامی در حوزه دانشگاه ها  را سرمایه گذاری برای کشور ذکر کرد .حجت الاسلام موسوی بر ترویج فرهنگ شکر گزاری از خداوند و ولایت مداری تاکید کرد و افزود:  برای شکر نعمت مسوولیت باید  به مردم درست خدمت کنیم.

 سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین در سخنانی بر تلاش برای ارتقای ظرفیت های مجتمع آموزش عالی اسفراین‌ در همه حوزه ها تاکید کرد و افزود : ایجاد زیرساخت های لازم مجتمع آموزش عالی اسفراین با توجه به صنعتی بودن شهر اسفراین ، انعقاد تفاهم نامه با شرکت های دانش بنیان برای مهارت افزایی و اشتغال زایی دانشجویان ، پیگیری احداث خوابگاه متاهلین و تعامل با دستگاه اجرایی شهرستان برنامه مدیریت دانشگاه می باشد. محمد حاتمی تلاش برای عملی شدن سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در اسلامی شدن دانشگاه ها را ازاولویت حوزه فرهنگی دانشگاه ذکر کرد.
 
 
 علی خرسند زاک ریاست سابق مجتمع آموزش عالی فنی و‌ مهندسی اسفراین نیز در سخنانی در این آئین با اشاره به اقدامات انجام‌شده در دوره مدیریت خود گفت : توفیقات این مجتمع آموزش عالی حاصل تلاش و ‌هم افزایی حوزه های مختلف این مجموعه آموزش عالی بوده است وی افزود : حفظ استقلال مجتمع آموزش عالی اسفراین از جمله اقدام های چالشی در دوره 2 سال مدیریت اینجانب بود
 
شایان ذکر است که در این آیین که با حضور معاون وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری ، رییس صندوق رفاه دانشجویان،امام جمعه شهرستان،روسای دانشگاه های استان و دیگر مسوولان استانی و شهرستانی برگزار شد  دکتر محمد حاتمی به عنوان سرپرست مجتمع آموزش عالی معارفه و از زحمات  دکترعلی خرسند زاک و دکتر مصطفی حیدری روسای پیشین این مجتمع آموزش عالی تقدیر شد.

 منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #تکریم_و_معارفه #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18