سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 11:14 - تعداد بازدید : 849 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان
آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین، در آئینی با حضور دکتر سعادت طرقی معاونت دانشجوئی دانشگاه،مدیریت امور دانشجویی،رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه، ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و جمعی از همکاران دانشگاهی آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و ورزش و تقدیر از برگزیدگان مسابقات ورزشی دانشگاه برگزار گردید. در ابتدای این مراسم گزارشی از فعالیتها و برنامه های دانشگاه به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش توسط جناب آقای قربانی شیراز ریاست محترم اداره تربیت بدنی دانشگاه ارائه گردید.

در ادامه نیز از برگزیدگان مسابقات ورزشی و دست اندرکاران برگزاری آن به جهت همکاری در برگزاری مسابقات با اهدا لوح سپاس و هدیه تقدیر و قدردانی گردید.شایان ذکر است که مسابقات هفته تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مدت یک هفته و با مشارکت 500 دانشجو و در رشته های تیرکمان، هفت سنگ مهارتی، فریزبی و دارت در بخش پسران و رشته های تیرکمان،طناب زنی، هفت سنگ مهارتی، فریزبی و دارت در بخش دختران برگزار گردید.

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #هفته_تربیت_بدنی #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18