سه شنبه 13 دی 1401 ساعت 13:0 - تعداد بازدید : 851 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری مسابقه عکاسی یلدای دانشجوئی
مسابقه عکاسی با محوریت شب یلدا و سفره های یلدائی در مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی مجتمع آموزش عالی اسفراین و با همکاری واحد روابط عمومی مسابقه عکاسی یلدای دانشجوئی با موضوع شب یلدا و سفرهای یلدائی در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برگزار گردید.این مسابقه که با استقبال و مشارکت خوب دانشجویان و ارسال بیش از 50 عکس از سفره های یلدا دانشجویان در محیط خوابگاه و منازل دانشجویان نیز همراه گردید در دو بخش مسابقه و جایزه ویژه از نگاه بازدیدکنندگان برگزار گردید و در پایان افراد برگزیده از سوی هیات داوران معرفی و با اهدا جوایزی از آنان تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

در پایین گوشه ای از تصاویر شرکت کنندگان در این مسابقه را خواهیم دید.منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #شب_یلدا #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18