شنبه 17 دی 1401 ساعت 14:30 - تعداد بازدید : 990 چاپ خبر
اخبار دانشگاه عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در جمع اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت سال ۱۴۰۱
انتخاب دکتر محمد خوران به عنوان عضو هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت سال 1401


 
دکتر محمد خوران عضو هیات علمی گروه مهندسی مکانیک مجتمع آموزش عالی اسفراین به عنوان عضو هیات علمی برتر در حوزه  ارتباط با جامعه و صنعت در کتاب “اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه وصنعت ۱۴۰۱” معرفی شد.به گزارش روابط عمومی دانشگاه، کتاب معرفی اعضای هیات علمی برتر دانشگاه‌های کشور در همکاری با جامعه و صنعت،از سوی دفتر ارتباط با جامعه و صنعت معاونت پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتشر شده است.
 
در این کتاب ۱۴۱ عضو هیات علمی برتر دانشگاه ها و مراکز علمی کشور در حوزه همکاری با جامعه و صنعت، معرفی و سوابق و دستاوردهای مهم آنها تشریح شده است.در صفحه ۱۳۰ این کتاب ضمن معرفی دکتر محمد خوران به تشریح سوابق این پژوهشگر دانشگاه در حوزه های تجارب مشارکت در فعالیت ها و برنامه ریزي هاي ملی ومنطقه اي، مهمترین قراردادهاي تقاضامحور، دستاوردهاي ویژه کاربردي و همکاری های ویژه با نهادها و صنایع برای بهبود بهره وری و کارآیی پرداخته شده است.

 روابط عمومی دانشگاه کسب این افتخار علمی را به این همکار گرامی و خانواده بزرگ دانشگاه صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیقات علمی ایشان در خدمت به میهن عزیزمان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نماید.
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18