یکشنبه 8 آبان 1401 ساعت 10:56 - تعداد بازدید : 922 چاپ خبر
اخبار دانشگاه بازدید دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین از دانشگاه بابیلون کشور عراق
رایزنی ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با رئیس دانشگاه بابیلون و رئیس دانشکده مهندسی دانشگاه جهت گسترش همکاری های علمی ، بین المللی و بین دانشگاهی
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین؛دکتر محمد حاتمی ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به دعوت دانشگاه بابیلون کشور عراق، در سفری 3 روزه به این کشور ضمن بازدید از دانشگاه بابیلون به همراه مسئولین و اساتید دانشگاهی و آشنایی با ظرفیت ها، توانمندی ها و امکانات دانشگاه، در دیدارها و گفتگوهای جداگانه با دکتر قحطان حسین رئیس دانشگاه بابیلون،رئیس دانشکده مهندسی و دیگر مسئولین دانشگاه، گسترش همکاری های علمی،پژوهشی،بین المللی و بین دانشگاهی فی مابین دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین و دانشگاه بابیلون و همچنین جذب دانشجوی بین الملل از کشور عراق را مورد رایزنی و بررسی قرار داد.

برگزاری سمینار علمی برای اعضا هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه بابیلون با موضوع کاربرد نانوسیالات در موتورهای احتراق داخلی توسط ریاست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت در جلسه دفاع دانشجوی تحصیلات تکمیلی به عنوان داور بین المللی و با موضوع بهینه سازی توربین های بادی از دیگر برنامه های ریاست دانشگاه در سفر 3 روز به دانشگاه بابیلون و کشور عراق بود.

شایان ذکر است که دانشگاه بابیلون،دانشگاه جامع و جزء 3 دانشگاه برتر کشور عراق و با بیش از 30.000 دانشجو و در شهر حله می باشد.

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین #دانشگاه_بابیلون #همکاری_علمی_بین_المللی

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18