شنبه 23 مهر 1401 ساعت 11:46 - تعداد بازدید : 1311 چاپ خبر
اخبار دانشگاه ثبت نام دانشجویان نو ورود دانشگاه
ثبت نام دانشجویان نو ورود مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، ثبت ‌نام حضوری دانشجویان جدید الورود 1401 مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین از روز یکشنبه 9 مهرماه 1401 آغاز گردید و این فرایند به مدت 3 روز کاری تا 11 مهرماه ادامه داشته که 165 دانشجوی پسر و 69 دانشجوی دختر با حضور در دانشگاه فرآیند ثبت نام خود را تکمیل نموده اند.استقرار گروه‌های راهنمایی تحت عنوان "از من بپرس" در سطح مجتمع، توزیع بروشورها، ویژه‌نامه توسط تشکل‌های دانشجویی، حضور نمایندگان تشکل‌های دانشجویی در سطح مجتمع برای راهنمایی و کمک به مراحل ثبت‌نام دانشجویان و اسکان خانواده‌ها و همراهانشان، پذیرایی از دانشجویان و همراهان با برپایی ایستگاه صلواتی و توزیع چای و شربت به دانشجویان از مهم‌ترین برنامه‌های ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود مجتمع آموزش عالی اسفراین در سال تحصیلی 1402_1401 می باشد.
 
همچنین دکتر حاتمی، ریاست دانشگاه با همراهی معاونت دانشجوئی دانشگاه و رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی ضمن بازدید از ثبت نام و اسکان دانشجویان نو ورود و عرض خیر مقدم به دانشجویان جدید و خانواده های محترم ایشان، مسائل و دغدغه های دانشجویان و خانواده های محترم را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند.

 منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #دانشجویان_نوورود #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18