شنبه 17 دی 1401 ساعت 14:30 - تعداد بازدید : 828 چاپ خبر
اخبار دانشگاه عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در جمع اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت سال ۱۴۰۱
انتخاب دکتر محمد خوران به عنوان عضو هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت سال 1401


 
دکتر محمد خوران عضو هیات علمی گروه مهندسی مکانیک مجتمع آموزش عالی اسفراین به عنوان عضو هیات علمی برتر در حوزه  ارتباط با جامعه و صنعت در کتاب “اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه وصنعت ۱۴۰۱” معرفی شد.به گزارش روابط عمومی دانشگاه، کتاب معرفی اعضای هیات علمی برتر دانشگاه‌های کشور در همکاری با جامعه و صنعت،از سوی دفتر ارتباط با جامعه و صنعت معاونت پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتشر شده است.
 
در این کتاب ۱۴۱ عضو هیات علمی برتر دانشگاه ها و مراکز علمی کشور در حوزه همکاری با جامعه و صنعت، معرفی و سوابق و دستاوردهای مهم آنها تشریح شده است.در صفحه ۱۳۰ این کتاب ضمن معرفی دکتر محمد خوران به تشریح سوابق این پژوهشگر دانشگاه در حوزه های تجارب مشارکت در فعالیت ها و برنامه ریزي هاي ملی ومنطقه اي، مهمترین قراردادهاي تقاضامحور، دستاوردهاي ویژه کاربردي و همکاری های ویژه با نهادها و صنایع برای بهبود بهره وری و کارآیی پرداخته شده است.

 روابط عمومی دانشگاه کسب این افتخار علمی را به این همکار گرامی و خانواده بزرگ دانشگاه صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیقات علمی ایشان در خدمت به میهن عزیزمان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نماید.
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری آئین روز درختکاری در مجتمع آموزش عالی اسفراین آئین روز درختکاری با حضور شهردار محترم،رئیس شورای شهر و ریاست و مسئولین دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت.
انتصاب رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین طی حکمی از سوی دکتر محمد علی زلفی گل، وزیر علوم و تحقیقات و فناوری دکتر محمد حاتمی دانشیار مهندسی مکانیک به عنوان رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب شد.
ارتقاء علمی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اولین جلسه هیات ممیزه مشترک دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی، با ارتقاء دکتر مصطفی عابدی عضو هیات علمی گروه ریاضی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مرتبه دانشیاری موافقت گردید.
موفقیت تیم تنیس روی میز دانشگاه در مسابقات ورزشی دانشگاه های منطقه 9 کشور کسب مقام سوم تیم تنیس روی میز مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مسابقات تنیس روی میز دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها