سه شنبه 15 آذر 1401 ساعت 11:14 - تعداد بازدید : 724 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و تقدیر از برگزیدگان
آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی در مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور معاونت دانشجوئی،ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و دانشجویان دانشگاه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین، در آئینی با حضور دکتر سعادت طرقی معاونت دانشجوئی دانشگاه،مدیریت امور دانشجویی،رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه، ریاست و همکاران اداره تربیت بدنی و جمعی از همکاران دانشگاهی آئین اختتامیه هفته تربیت بدنی و ورزش و تقدیر از برگزیدگان مسابقات ورزشی دانشگاه برگزار گردید. در ابتدای این مراسم گزارشی از فعالیتها و برنامه های دانشگاه به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش توسط جناب آقای قربانی شیراز ریاست محترم اداره تربیت بدنی دانشگاه ارائه گردید.

در ادامه نیز از برگزیدگان مسابقات ورزشی و دست اندرکاران برگزاری آن به جهت همکاری در برگزاری مسابقات با اهدا لوح سپاس و هدیه تقدیر و قدردانی گردید.شایان ذکر است که مسابقات هفته تربیت بدنی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مدت یک هفته و با مشارکت 500 دانشجو و در رشته های تیرکمان، هفت سنگ مهارتی، فریزبی و دارت در بخش پسران و رشته های تیرکمان،طناب زنی، هفت سنگ مهارتی، فریزبی و دارت در بخش دختران برگزار گردید.

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #هفته_تربیت_بدنی #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

برگزاری آئین روز درختکاری در مجتمع آموزش عالی اسفراین آئین روز درختکاری با حضور شهردار محترم،رئیس شورای شهر و ریاست و مسئولین دانشگاه در مجتمع آموزش عالی اسفراین انجام پذیرفت.
انتصاب رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین طی حکمی از سوی دکتر محمد علی زلفی گل، وزیر علوم و تحقیقات و فناوری دکتر محمد حاتمی دانشیار مهندسی مکانیک به عنوان رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین منصوب شد.
ارتقاء علمی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در اولین جلسه هیات ممیزه مشترک دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی، با ارتقاء دکتر مصطفی عابدی عضو هیات علمی گروه ریاضی مجتمع آموزش عالی اسفراین به مرتبه دانشیاری موافقت گردید.
موفقیت تیم تنیس روی میز دانشگاه در مسابقات ورزشی دانشگاه های منطقه 9 کشور کسب مقام سوم تیم تنیس روی میز مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مسابقات تنیس روی میز دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها