جمعه 30 مهر 1400 ساعت 13:38 - تعداد بازدید : 7572 چاپ خبر
اخبار دانشگاه قابل توجه دانشجویان نوورود مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین
بدین وسیله آغاز سال تحصیلی جدید را خدمت شما دانشجویان و فرهیختگان عزیز تبریک عرض می نماییم؛ از این که خانواده بزرگ مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را جهت ادامه تحصیلات خود انتخاب نموده اید، بسیار خرسندیم و ورود شما را به این دانشگاه خوش آمد می گوییم.
قابل توجه دانشجویان نوورود مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین
1400/07/08
بدین وسیله آغاز سال تحصیلی جدید را خدمت شما دانشجویان و فرهیختگان عزیز تبریک عرض می نماییم؛ از این که خانواده بزرگ مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را جهت ادامه تحصیلات خود انتخاب نموده اید، بسیار خرسندیم و ورود شما را به این دانشگاه خوش آمد می گوییم.
*** جهت دسترسی به کلیه اطلاعیه‌های مربوط به حوزه آموزش دانشگاه به کانال (@esfeducation) و اطلاعیه مربوط به امور دانشجویی به کانال (@student_aff_eut) مراجعه نمایید.
به استحضار پذیرفته شدگان 1400 می رساند با توجه به شیوع پاندمی کرونا، با توجه به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا، آموزش عالی کشور بصورت برخط (مجازی) برگزار می گردد. بنابراین، ثبت نام تمام دانشجویان نوورود بصورت غیر حضوری (اینترنتی) صورت می پذیرد.
لطفا بدون توجه به تاریخ های اعلام شده برای ثبت نام در وبگاه سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعیه های نحوه و زمان ثبت نام الکترونیک در همین وبگاه را دنبال نمایید. ضمنا با توجه به اطلاع رسانی کامل الکترونیکی نیازی به مراجعه حضوری و تماس تلفنی نمی باشد.
در صورت لزوم برای برقراری ارتباط تلفنی با شماره های شماره تماس دانشگاه: 4-37266531-058  سپس داخلی مورد نظر را شماره گیری نمایید.
حوزه آموزش
اداره پذیرش و ثبت نام 220 کارشناس رشته مواد، شیمی و ایمنی 223
کارشناس ارشد آموزش 278 کارشناس رشته برق، کامپیوتر و صنایع 224
کارشناس رشته عمران، مکانیک و علوم مهندسی 222 مدیر آموزش 238
کارشناس نظام وظیفه 280 امور کلاس ها و سامانه مجازی 279
 شیوه نامه ثبت نام مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته
فرم های مورد نیاز پذیرفته شدگان با آزمون سراسری
فرم های مورد نیاز پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی
چک لیست و فرم تعهد (ارسال الزامی)
 
شیوه نامه ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته
فرم های مورد نیاز پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته
چک لیست و فرم تعهد (ارسال الزامی)

1400/07/12

در صورت پرداخت موفق مالی و مشکل در تایید نهایی و اخطار عدم پرداخت، این فرایند روزانه توسط آموزش انجام می شود و سامانه دانشجویان با پرداخت موفق جاری می گردد.
در صورت فعال نشدن تا روز سه شنبه، تصویر پرداختی خود را به آیدی تلگرام زیر ارسال نمایید.
دانشجویان کارشناسی ناپیوسته نیز در صورت مشکل در انتخاب واحد، برای ثبت دروس خود به همین آیدی پیام دهند.
@mghizadi1400
🌀 مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی مجتمع آموزش عالی اسفراین
@esfeducation
 E-mail: education@esfarayen.ac.ir
در صورت مشکل در بارگذاری مدارک، مدارک را ارسال نمایید و از طرف حوزه آموزش بررسی مدارک صورت می پذیرد.

1400/07/15
قابل توجه دانشجویان پسر پذیرفته شده ورودی 1400
💢 با توجه به اعلام سازمان نظام وظیفه عمومی و مشکلات موجود در سامانه دریافت معافیت تحصیلی، امکان صدور معافیت از طریق سامانه نظام وظیفه ممکن نمی باشد.
لذا روش دریافت معافیت تحصیلی نظام وظیفه به روش اینترنتی کلا رد می باشد. از اینرو کسایی که از این روش اقدام کردند، مجدد از طریق پلیس +۱۰ (روش دوم توضیح داده شده در اطلاعیه ثبت نام) اقدام نمایید.
توضیحات کامل در لینک زیر:


 
مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی
 
 

منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر سایت
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری مراسم بزرگداشت هفته آموزش و معرفی و تجلیل از برگزیدگان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین با حضور ریاست محترم و اعضا هیات رئیسه مراسم بزرگداشت هفته آموزش و تجلیل از برگزیدگان حوزه ی آموزش مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
اجرای برنامه درهای باز و بازدید دانش آموزان از مجتمع آموزش عالی اسفراین بازدید دانش آموزان مقاطع متوسطه اول از مجتمع آموزش عالی اسفراین به مناسبت هفته مشاغل
انتخاب مرکز مشاوره دانشجویی مجتمع آموزش عالی اسفراین به‌عنوان «مرکز مشاوره برتر کشوری» در سال 1400 در سی و سومین گردهمایی سالیانه روسای مراکز و کارشناسان و مراکز مشاوره دانشگاه های سراسر کشور، مرکز مشاوره دانشجویی مجتمع آموزش عالی اسفراین عنوان مرکز مشاوره برتر کشوری را کسب نمود
پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد مجتمع آموزش عالی اسفراین در سال تحصیلی 02-1401


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها