دوشنبه 8 آذر 1400 ساعت 14:40 - تعداد بازدید : 1731 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت دانشگاه با حضور مسئولین شهرستان و دانشگاه برگزار گردید
آئین اختتامیه مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت و تقدیر از برگزیدگان با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی جاجرمی مسئول نهاد رهبری دانشگاه های استان، مهندس کرامتی فرماندار محترم شهرستان،حجت الاسلام و المسلمین یوسفی فر امام جمعه موقت شهرستان،حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی ریاست حوزه علمیه شهرستان،جناب سرهنگ حقانی جانشین ناحیه مقاومت سپاه شهرستان،دکتر خرسند زاک ریاست دانشگاه،اعضا هیات رئیسه،مدیران و همکاران دانشگاهی در سالن همایش مهرگان دانشگاه برگزار گردید.

دکتر خرسند زاک ریاست دانشگاه در سخنانی در این مراسم ضمن خیر مقدم و خوش آمدگوئی به میهمانان به جهت قبول دعوت و شرکت در این مراسم به بیان گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته در هفته قرآن و عترت مجتمع آموزش عالی اسفراین پرداخت و ضمن تقدیر و قدردانی از فعالیتهای واحد فرهنگی بر لزوم استمرار فعالیتهای قرآنی در دانشگاه و مانوس شدن دانشجویان با قرآن کریم تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی جاجرمی مسئول نهاد رهبری دانشگاه های استان به عنوان دیگر سخنران مراسم اختتامیه ضمن تقدیر و قدردانی از مسئولین دانشگاه به جهت برگزاری مسابقات قرآنی، قرآن کریم و عمل به آن را یگانه راه سعادت بشریت دانست و با بیان اینکه قوانین الهی برای بشریت، کامل ترین و جامع ترین قانون است که خداوند تبارک و تعالی به عنوان خیر محض با آگاهی از تمامی نیازهای انسان قوانین الهی را برای سعادت و کمال بشریت وضع کرده است.ایشان در ادامه با بیان اینکه دین اسلام الگوی عملی برای انسانها را نیز جهت سعادت بشریت مشخص کرده است،پیامبر اسلام و ائمه اطهار که عمل کننده قوانین الهی بودند را به عنوان الگوی عملی برای سعادت انسان معرفی کرده که انسان با پیروی از سیره پیامبر اکرم و ائمه اطهار می تواند به سعادت دنیوی و اخروی دست یابد.

مهندس مهدی کرامتی فرماندار محترم شهرستان اسفراین نیز در سخنانی خودر در این مراسم با اشاره به ویژگی های جامعه تکامل یافته بیان کرد: جامعه ای مسیر سعادت را طی خواهد کرد که اهداف اش برنامه ریزی شده و افق روشن آن متکی به هدفگذاری مبتنی بر اطلاعات جامع و دقیق باشد. این مقام مسئول در ادامه خاطر نشان کرد : آنچه مبنای قوانین بالادستی در همه افقهای برنامه ریزی است منبعث از کلام خداست که ضمن جامعیت برای تمامی دوران ها و اعصار است و قرآن کریم جامع ترین و کامل ترین برنامه و افق روشن راه سعادت است.

شایان ذکر است در پایان این برنامه با اهدا لوح سپاس و هدایائی از برگزیدگان،داوران و فعالین قرآنی دانشگاه تقدیر و قدردانی به عمل آمد و حاضرین با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه و قرائت فاتحه و غبارروبی با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند.

 
 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #هفته_قرآن_و_عترت #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18