چهار شنبه 2 شهریور 1401 ساعت 11:5 - تعداد بازدید : 809 چاپ خبر
اخبار دانشگاه پیام تبریک سرپرست دانشگاه به مناسبت هفته دولت
دکتر محمد حاتمی سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با آغاز هفته دولت، با انتشار پیامی این مناسبت ملی را گرامی داشت.به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین، دکتر محمد حاتمی سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین به‌ مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره دولت‌مردان شهید رجایی و باهنر، پیام تبریکی صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح می‌باشد:

بسمه تعالی

هفته دولت احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ این مرز و بوم و یادآور شهادت مظلومانه جمعی از یاران باوفای نظام و انقلاب اسلامی و در راس آنان شهدای گرانقدر رجائی و باهنر است. دولتمردانی که با ایمان، عقلانیت، ساده زیستی و خدمت صادقانه، خالصانه و خاضعانه برای همیشه تاریخ، الگوی راستین و اسوه خدمتگزاری بی منت به مردم فهیم و ایثارگر میهن اسلامی شدند

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، به ویژه شهیدان رجائی و باهنر،فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را به تمامی دولت مردان و به وِیژه همکاران خدوم و پرتلاش ام در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روز افزون شما عزیزان را در ارایه خدمات شایسته به جامعه علمی کشور از درگاه ایزد منان خواستارم.


  دکتر محمد حاتمی
      سرپرست مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #هفته_دولت #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18