شنبه 20 فروردین 1401 ساعت 12:29 - تعداد بازدید : 1680 چاپ خبر
اخبار دانشگاه اطلاعیه مجتمع آموزش عالی اسفراین در خصوص از سرگیری آموزش حضوری
اطلاعیه شماره 2 مجتمع آموزش عالی اسفراین در خصوص آموزش حضوری


اطلاعیه شماره 2 دانشگاه در خصوص از سرگیری آموزش حضوری مورخ 1401/01/20
 
 
به اطلاع دانشجویان عزیز میرساند پیرو اطلاعیه پیشین در خصوص از سر گیری آموزش حضوری و تصمیم ستاد ملی کرونا  و اعلام مسئولان مربوطه، مبنی بر مهار نسبی موج ششم کرونا، مصوبات شورای دانشگاه مورخ 1401/01/16 
به شرح زیر تقدیم می‌شود:

1- کلیه کلاس‌های درس دانشجویان ورودی 1399 و 1400 از مورخ 1401/01/27 به صورت حضوری برگزار می گردد و در صورت عدم شرکت دانشجویی در کلاس حضوری، مطابق مقررات آموزشی عمل خواهد گردید.

2-آموزش مجازی جهت دانشجویان ورودی 1398 و 1397 و ماقبل کماکان ادامه خواهد یافت و زمان حضوری شدن کلاسهای درسی این دانشجویان و حضور آنها در دانشگاه در صورت فراهم آمدن شرایط اسکان، متعاقبا اعلام خواهد گردید.

3- دانشجویان غیربومی ورودی 1399 و 1400 متقاضی خوابگاه (خانم و آقا) که نسبت به ثبت درخواست استفاده از خوابگاه در پرتال خود اقدام نموده اند می‌توانند از ساعت 8 صبح مورخ 1401/01/25  الی ساعت 16 مورخ 1401/01/28 جهت دریافت خوابگاه به دانشگاه مراجعه نمایند.

4- تخصیص خوابگاه به دانشجویان محترم و اجازه حضور آنان در کلاس‌های درسی، آزمایشگاه و سایر بخش‌های دانشگاه مشروط به اجرای واکسیناسیون کامل اعلامی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا و ارائه گواهی مربوطه ( انجام 3 نوبت واکسیناسیون برای استفاده از خوابگاه دانشجویی و انجام حداقل 2 نوبت برای شرکت در کلاس‌های حضوری) خواهد بود و در صورت عدم اقدام لازم از سوی دانشجویان از ورود این دانشجویان به محیط دانشگاه و خوابگاه‌ها ممانعت به عمل خواهد آمد.

5- کلیه دانشجویان لازم است پرینت کارت واکسیناسیون خود را هنگام ورود به دانشگاه به ‌همراه داشته باشند.

6- دانشجویانی که به هر دلیلی امکان حضور در دانشگاه جهت آموزش حضوری را نداشته باشند امکان ثبت درخواست حذف ترم تحصیلی از طریق پرتال آموزشی(با احتساب در سنوات تحصیلی) را دارا می باشند.

7- دانشجویانی که کلاسهای آنان به صورت حضوری برگزار می‌گردد می‌توانند رزرو تغذیه خود در دو وعده افطار و سحر را از مورخ 1401/01/27 فعال نمایند.(راهنمای کار با سامانه تغذیه در صفحه اصلی سایت دانشگاه بخش معاونت آموزشی،پژوهشی و دانشجوئی،پرتال مدیریت دانشجوئی و قسمت واحد تغذیه با عنوان فرآیند رزرو و استفاده از خدمات تغذیه قرار گرفته است.)

8- دانشجویان گرامی می‌توانند جهت دسترسی به کلیه اطلاعیه‌های مربوط به حوزه آموزش دانشگاه به کانال (@esfeducation) و اطلاعیه مربوط به امور دانشجویی به کانال (@student_aff_eut) مراجعه نمایند. همچنین آخرین اخبار و فعالیت‌های دانشگاه را از طریق سایت دانشگاه به آدرسwww.esfarayen.ac.ir  و کانالهای اطلاع رسانی واحد روبط عمومی در فضای مجازی به آدرس @university_esfarayen  دنبال نمایند.( در صورت هرگونه سوال در خصوص اخذ خوابگاه های دانشجوئی با آقای محمدی،کارشناس امور خوابگاه های دانشجوئی با شماره 09153727420 ، تغذیه دانشجوئی با آقای رمضانی به شماره 09153726301 تماس برقرار نمایند.)

9- برگزاری کلاس های نیم‌سال جاری به صورت حضوری یا مجازی تابع مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا می باشد و هرگونه تغییر منوط به اخذ تصمیم های جدید این ستاد خواهد بود. لازم به ذکر است کلیه امتحانات پایان‌ترم در تمامی مقاطع به صورت کاملا حضوری خواهد بود. 


 
اطلاعیه شماره 1 دانشگاه در خصوص از سرگیری آموزش حضوری مورخ 1401/01/11


با سلام و ضمن تبریک سال جدید و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به دانشجویان گرامی، پیرو تصمیم ستاد ملی کرونا  و اعلام مسئولان مربوطه، مبنی بر مهار نسبی موج ششم کرونا، مصوبات شورای دانشگاه به شرح زیر تقدیم می‌شود:
 
1- مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال 1401 با برنامه‌ریزی و بررسی همه جوانب، کلیه فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی خود را به صورت حضوری مجدداً آغاز خواهد نمود.
 
2- کلیه کلاس‌های دانشجویان دوره کارشناسی ارشد مطابق گذشته به صورت حضوری می باشد.

3- کد درس‌های کارشناسی که در زمان انتخاب واحد نیم‌سال جاری به شکل حضوری ارائه گردیده است، همچنان به شکل حضوری برگزار می‌گردند.

4- دانشجویان سایر کد درس ها تا اطلاع ثانوی همانند گذشته در کلاس‌های مجازی شرکت می‌کنند و برنامه کلاس‌های حضوری این دانشجویان متعاقباً در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد. به منظور رفع نگرانی دانشجویان و خانواده‌های محترمشان، برنامه‌ریزی به شکلی خواهد بود تا همه دانشجویان مجال کافی برای بازگشت به دانشگاه را داشته باشند.
 
5- دانشجویانی که متقاضی استفاده از خوابگاه می‌باشند می بایست از مورخ 1401/01/12 لغایت 1401/01/15 نسبت به ثبت درخواست استفاده از خوابگاه در پرتال دانشجوئی خود(قسمت امورخوابگاه ها و ثبت درخواست خوابگاه) اقدام نمایند.(دانشجویان گرامی میتوانند در صورت هرگونه سوال در خصوص اخذ خوابگاه های دانشجوئی با آقای محمدی بزنج ،کارشناس امور خوابگاه های دانشجوئی با شماره 09153727420 تماس حاصل نمایند.)

6- تخصیص خوابگاه به دانشجویان محترم و اجازه حضور آنان در کلاس‌های درسی مشروط به اجرای واکسیناسیون کامل اعلامی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا ( انجام 3 نوبت واکسیناسیون برای استفاده از خوابگاه دانشجویی و انجام حداقل 2 نوبت برای شرکت در کلاس‌های حضوری) خواهد بود. لازم به ذکر است مرجع اطلاعات واکیسناسیون، بارگذاری لینک کارت واکسن در پرتال دانشجویی (قسمت شخصی- کارت واکسن) می باشد. لذا دانشجویان محترم هر چه سریعتر نسبت به بارگذاری لینک کارت واکسن اقدام نمایند.
 
7-داشتن کارت الکترونیکی واکسن کرونا برای ورود به دانشگاه برای همه دانشجویان الزامی است.
 
8- برگزاری کلاس های نیم‌سال جاری به صورت حضوری یا مجازی تابع مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا می باشد و هرگونه تغییر منوط به اخذ تصمیم های جدید این ستاد خواهد بود. لازم به ذکر است کلیه امتحانات پایان‌ترم در تمامی مقاطع به صورت کاملا حضوری خواهد بود.
 
در پایان به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند که مهلت ثبت درخواست استفاده از خوابگاه تا پایان مورخ 1401/01/15 می باشد و این مهلت قابل تمدید نخواهد بود.

 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18