دوشنبه 27 بهمن 1399 ساعت 10:13 - تعداد بازدید : 2550 چاپ خبر
اخبار دانشگاه دستیابی به فناوری ساخت اینورتر منبع امپدانس با بالاترین بهره ولتاژی قابل دستیابی
دستیابی به فناوری ساخت اینورتر منبع امپدانس با بالاترین بهره ولتاژی قابل دستیابی،طی پژوهش صورت گرفته توسط دکتر علیرضا کربلایی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین و چاپ مقاله با ایمپکت فاکتور ( IF = 13.6 )

 
دکتر علیرضا کربلایی در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه در خصوص این موفقیت پژوهشی  اظهار داشت : این موفقیت علمی حاصل 4 سال پژوهش و تحقیقات اینجانب با گروهی از اساتید دانشگاه صنعتی شیراز می باشد و در حوزه  انرژی های تجدید پذیر همچون سیستم های فتوولتاتیک،کنترل دور موتورهای الکترونیکی و صنایع مختلف دارای کاربرد می باشد.

ایشان در ادامه با بیان اینکه فناوری ساخت اینورترهای منبع امپدانس با چالش های سخت افزاری مواجه است که با ارائه یک توپولوژی جدید بر این مشکلات غلبه کردیم و به لطف خداوند متعال توانستیم به بهره ولتاژ قابل توجه ای در شاخص مدولاسیون بالا، با حداقل استرس های ولتاژ و جریان برسیم .این عضو هیات علمی گروه مهندسی برق مجتمع در این خصوص تصریح کرد: متن کامل مقاله با عنوان

 
Uplifted-Boost Switched-Inductor/Capacitor Quasi Z-Source Inverter
 
در مجله IEEE Industrial Electronics Magazine که در زمره بالاترین رده مجلات تخصصی رشته مهندسی برق است، با ایمپکت
فاکتور ( IF = 13.6 ) به چاپ رسیده و در آدرس Ieeexplore.ieee.org/abstract/document/9328880 در دسترس می باشد که به منظور دستیابی به اطلاعات کامل مقاله پژوهشگران و دانشجویان محترم می توانند با مراجعه به لینک فوق از نتایج آن استفاده نمایند.

لازم به ذکر است که ایمپکت فاکتور مجله معیاری برای ارزشیابی کیفیت آن می باشد و مقاله فوق از این حیث دارای بالاترین رتبه در بین مقالات چاپ شده اعضا هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین در مجلات داخلی و بین المللی می باشد.
روابط عمومی مجتمع آموزش عالی اسفراین کسب این موفقیت علمی را به این همکار گرامی تبریک عرض نموده، شادکامی، سلامتی و توفیق روز افزون در تمام عرصه های زندگی را برای ایشان از خداوند منان مسئلت می نماید. 
منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #پژوهش #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18