سه شنبه 30 آذر 1400 ساعت 15:51 - تعداد بازدید : 1508 چاپ خبر
اخبار دانشگاه امضا تفاهم نامه فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج
تفاهم نامه همکاری فی مابین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت آذین فورج در راستای گسترش ارتباط دانشگاه و صنعت و تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی منعقد گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین، تفاهم نامه توسعه و تقویت ارتباط قطب آموزش عالی فنی و مهندسی استان با صنعت میان دکتر "علی خرسند زاک" رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و مهندس "فرج اله علیزاده" مدیرعامل شرکت آذین فورج اسفراین منعقد شد. توانمندسازی و تقویت و توسعه ارتباط دانشگاه با صنعت، ترویج فرهنگ بهره مندی از ظرفیت بالقوه و بالفعل دانشگاه و صنعت و همچنین پشتیبانی و حمایت از تاسیس مرکز مطالعات بین المللی انرژی از اهداف این تفاهم نامه به شمار می آید.
توسعه و تقویت زمینه همکاری های مشترک دانشگاه و صنعت و ارتباط موثر میان آن ها از نکاتی بود که در امضای تفاهم نامه مورد تاکید رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و مدیرعامل شرکت آذین فورج اسفراین قرار گرفت.
مرکز مطالعات بین المللی انرژی، به عنوان يک مرکز مطالعات راهبردی در چارچوب سیاست های کلان حاکم، رسالت توسعه مطالعات و پژوهشهای راهبردی و عملیاتی در حوزههای پايش، تحلیل، سیاستگذاری، مديريت و فناوری انرژی را دارد که با ايجاد شبكه هم افزا و جامع از پژوهشكدهها و کانونهای تفكر زيست بوم انرژی و بكارگیری فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی و رويكرد نوآوری باز به ارائه گزارش های تحلیلی مستمر، معتبر و به موقع و پیشنهاد توصیه های سیاستی در سطوح ملی، منطقهای و بین المللی در جهت بهبود تصمیم سازی سیاستگذاران و مديران عالی کشور می پردازد و با هدف مرجع علمی و پژوهشی کشور و منطقه در موضوع انرژی در سال 1410 ، ایجاد مرکزی پیشرو در زمینه خلق دانش و تبديل آن به ثروت در راستای تحقق الگوی ايرانی اسلامی پیشرفته با انجام تحقیقات کاربردی و توسعهای در حوزه انرژی در سال 1410، تشكیل کانون شبكه انديشكده ها و کانونهای تفكر زيست بوم انرژی،ارتقای چابكی و تعالی سازمانی در سطح مراکز مشابه برتر جهانی و رشد سطح شايستگی حرفهای منابع انسانی در تراز جهانی تشکیل خواهد گردید و شورای راهبردی، شورای علمی، رئیس مرکز، معاون پژوهشی و مدیر اجرایی از ارکان کلیدی این مرکز می باشد.

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین #ارتباط_با صنعت #مرکز_مطالعات_بین_المللی_انرژی

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18