سه شنبه 7 بهمن 1399 ساعت 12:45 - تعداد بازدید : 1640 چاپ خبر
اخبار دانشگاه نشست سرپرست مجتمع آموزش عالی اسفراین با حوزه مدیریت دانشجوئی
برگزاری جلسه هم اندیشی دکتر خرسند زاک، با معاونت، مدیریت و همکاران حوزه ی دانشجوئی
دکتر علی خرسند زاک در نشستی صمیمانه با معاونت دانشجویی، مدیریت دانشجویی و همکاران این واحد به بررسی مشکلات، موانع و اولویت های پیش روی این واحد پرداختند.
در ابتدای جلسه مدیریت امور دانشجویی ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه واحد امور دانشجویی در فراهم آوردن شرایط و امکانات رفاهی برای دانشجویان مجتمع، گزارشی تفصیلی از مشکلات و موانع موجود در هر کدام از واحدهای سراهای دانشجویی، تغذیه و رفاه، و اداره تربیت بدنی ارائه نمودند. همچنین در ادامه اقدامات در حال پیگیری از سوی واحد امور دانشجویی نیز گزارش شد. در ادامه جلسه همکاران این واحد به بیان نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود جهت بهبود هرچه بیشتر شرایط موجود پرداختند.
در پایان سرپرست مجتمع، با تایید این موضوع که واحد امور دانشجویی نقش بسزایی در شادابی، و سرزندگی دانشجویان داشته و رسیدگی به امور رفاهی آنها دارای اهمیت فراوانی است، قول رسیدگی به مشکلات و موانع این واحد را دادند تا انشالله به محض حضور دانشجویان در مجتمع، شرایط رفاهی برای این عزیزان بیش از پیش فراهم باشد.

 

منبع: 
نوشته شده توسط: روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
کلمات کلیدی:  #مدیریت_دانشجوئی #مجتمع_آموزش_عالی_اسفراین

اخبار مرتبط

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تفاهم‌نامه همکاری مجتمع آموزش عالی اسفراین و اداره کل صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی به منظور هم افزایی، بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام‌مند منعقد شد.
برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مجتمع آموزش عالی اسفراین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی 98 مجتمع آموزش عالی اسفراین برگزار گردید.
آئین نکوداشت دهه سرآمدی آموزش و تجلیل از سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با دهه سرآمدی آموزش و روز استاد،سرآمدان آموزشی مجتمع آموزش عالی اسفراین معرفی و تجلیل شدند.
بازدید ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه 9 از دانشگاه اسفراین ارزیاب اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئول دبیرخانه تربیت بدنی منطقه ۹ کشور از فضاها و توانمندی های دانشگاه فنی مهندسی اسفراین در حوزه تربیت بدنی بازدید کردند


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
برگزاری مراسم شب‌های قدر در دانشگاه سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 12:18