تفاهم نامه همکاری مشترک بین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شهرداری اسفراین در جهت ارتقا کیفیت پروژه های شهری منعقد گردید.

۱۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۶:۴۹ کد : ۲۶۷ اخبــــار مجتمع
تعداد بازدید:۱۱۵

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین، تفاهم نامه همکاری مشترک بین مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شهرداری اسفراین در جهت ارتقا کیفیت پروژه های شهری منعقد گردید.

این تفاهم نامه در نشست هم اندیشی و همفکری شهرداری اسفراین که با حضور مهندس مهربان شهردار اسفراین و دیگر مسئولین شهرداری با دکتر حاتمی ریاست دانشگاه،معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه،مدیریت پژوهش و فناوری و رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه برگزار گردید به امضا مهندس مهربان شهردار اسفراین و دکتر حاتمی ریاست دانشگاه رسید.

این تفاهمنامه همکاری مشترک با هدف استفاده از ظرفیت علمی دانشگاه در اجرای پروژه های شهری و همچنین استفاده از توان شهرداری در ارتقا خدمات عمرانی و فنی و فضای سبز دانشگاه منعقد‌ گردید.

شایان ذکر است که ایجاد و توسعه همکاری های متقابل در زمینه های اجرائی،علمی،پژوهشی،فناوری و آموزشی و همچنین برگزاری کارگروه های مشترک در راستای شناسایی و حل مشکلات شهری از جمله اهداف عملیاتی ارائه شده در این تفاهم نامه می باشد.


نظر شما :